1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Jedna konsola, dwa konta, dwie karty.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawelisto, Czerwiec 1, 2018.

1. Pawelisto

Pawelisto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz/Oslo
    Witajcie,

Na XONEs są 2 konta, jedno moje drugie brata. Na moim ja mam podpiętą swoją kartę debetowa, na jego jest podpięta jego karta. I tu pojawia się moje pytanie czy będą one ze sobą jakoś kolidowały?
    Jego usługi(Gold, EAAccess) liczą się tylko na jego konto, a moje(Gold i PASS) na moje?
    Nie chciałbym, żeby potem mu coś na konto najechało :p

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic nie będzie przeszkadzało, jedynie gry w EAA, które są przed premierą i będą miały te testowe wersje na tydzień przed premierą będą działać tylko na jego koncie. Reszta biblioteki EAA będzie Ci działać poprawnie.

mrok lubi to.
  4. xKasiax

xKasiax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kwidzyn
    Bez problemu. My też z chłopakiem mamy podpięte dwa konta i nic nie koliduje

Wczytywanie...

Poleć forum