HOT! Jedna z kolejnych aktualizacji do Xboksa One drastycznie podniesie wydajność?

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
I pamiętacie że gry są robione pod konsolę
Ej a myślałeś że pod co ?
PC ?
przecież widnieje jak byk że aktualka jest pod xboxa One
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Koledze pewnie chodziło o to, że są specjalnie optymalizowane pod bebechy konsoli. Można się domyślić.
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wyssane z palca jak większość pierdół, gdyby miało coś wyskoczyć to myśle że F6 dostała by razem z premierą ten 'zastrzyk' ;). Było dużo plotek na tego typu tematy i wiekszosc popadła gdzieś w czeluście. Może i coś wejdzie w życie ale błagam was nie o 50 i 20 % haha, max co mogą wstrzyknąć według mnie to procka na jakieś +/- 20% a GPU do 10% maxymalnie. Chociaż u mnie konsolka jeszcze nigdy nie chodziła głośno, wiatraki się za specjalnie nie włączały mimo naszych ostatnich upałów. Nie wiem co mam myśleć na ten temat, pożyjemy zobaczymy ;)
 

Martinez5 PL

Świeżak
Świeżak
Dobra wiadomość :)
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyżby Microsoft poszedł z duchem pewnego powiedzenia, że mistrza poznaje się nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy - w tym wypadku wyścig zbrojeń.
Niestety obawiam sie, że jest to tylko wydmuchana ploteczka i tylko jakieś ułamki znajdą swoje miejsce w rzeczywistości. Konsola być może zyska parę procent na wydajności ale my, gracze, zbytnio tego nie odczujemy.
 

Trick76

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyżby Microsoft poszedł z duchem pewnego powiedzenia, że mistrza poznaje się nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy - w tym wypadku wyścig zbrojeń.
Niestety obawiam sie, że jest to tylko wydmuchana ploteczka i tylko jakieś ułamki znajdą swoje miejsce w rzeczywistości. Konsola być może zyska parę procent na wydajności ale my, gracze, zbytnio tego nie odczujemy.
Też mi się tak wydaje. Czyli na początku życia teraźniejszych konsol wszyscy mówili, że X1 jest słabszy, a Microsoft nic z tym nie robiło i nagle nie wiadomo skąd, wzięli uwolnili magiczne moce i już wiadomo ile dokładnie będzie więcej, szybciej. E..jakoś tego nie "kupuję". Dla mnie X1 tak czy inaczej to kawał porządnego sprzętu, a jeśli faktycznie coś da radę wycisnąć dodatkowo, co w dodatku mogłoby w jakiś sposób przełożyć się na więcej mocy, więcej możliwości dla twórców gier, to byłby to dodatkowy plus dla tej konsoli. Poczekamy, zobaczymy.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Fake jak nic... Albo będzie mega aktualizacja ale wprowadzi drobne zmiany w hardware a reszta kosmetyka i funkcja... Nie wierzs ze xbox nagle podniesie poprzeczkę do poziomu ps4

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Only_One

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Aż 50% na pewno nie, ale 20% jak najbardziej realne.:alkus:
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja tam im dobrze życzę i niech nowa aktualizacja rzeczywiście da kopa konsoli co poskutkuje większą ilością świetnych gier z znakiem jakości "szczęka przy podłodze".
 

Majki741

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajna wiadomość tylko ciekawe jak to będzie wyglądało w praktyce :)

Wytapane z piekarnika
 

kony

Użytkownik
Użytkownik
Już czytałem oficjalne potwierdzenie, aktualizacja ma pojawić się w listopadzie :)
 

adam_k27

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Artykuł został źle przetłumaczony. Zamiast "wzrost wydajności o 50%" powinno być "wzrost wydajności do 50%". Niemniej jednak wzrost wydajności powinien byc wyraźny. Należy oczywiście przy tym pamiętać że wzrost ten będzie dopiero w nowych grach które będą korzystać z DX12.

Wzrost zaś wydajności będzie wynikał z mniejszego obciążenia procesora przez sterowniki czipa graficznego. Myślę że na Xboxie One wzrost wydajności będzie bardziej spektakularny niż na pecetach, bo jak ktoś ma silny procesor np i7 to wzrostu wydajności z tego tytułu może zbytnio nie poczuć, a przy sporo słabszych rdzeniach jaguar, lepsza optymalizacja będzie bardziej odczuwalna.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom