Jest i gameplay ze Skyrim!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ques

Użytkownik
Użytkownik
Nie ukrywam – na to czekałem dziś najmocniej. W końcu jest, upragniony, niespełna siedmiominutowy zapis rozgrywki z TES V: Skyrim. Drżyjcie, bestie! Urodzony pod smokiem nadchodzi.


Niestety, na gameplay na razie można natknąć się tylko w dość kiepskiej jakości, mimo to warto go zobaczyć, bo walki ze smokami (całkowicie wolne od skryptów) robią spore wrażenie. Ciekawie w praktyce prezentuje się system walki przy pomocy obu rąk – za każdą z nich odpowiedzialny jest inny przycisk. Obejrzyjcie i oceńcie sami, jak ma się następca Obliviona – ja jestem nastawiony bardzo pozytywnie!

Źródło tekstu : GameZilla
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Uprzedziłeś mnie :p Oj Wiesiek ma mocnego konkurenta do RPGa roku :D
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
co się dzieje w ogóle ! nie ogarniam tego materiału, jak dla mnie coś niesamowitego po prostu ;)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Zaczynam wątpić że Wiesiek 2 pobije Skyrim, Kocham TES ! :) to jest piękne :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Szczerze? Nie powaliło mnie to. Liczyłem na dużo dużo więcej po zapowiedziach. Ale zobaczymy po premierze :) Pre-order i tak kupię.

Na dzień dzisiejszy Wiedźmin 2 dla mnie wygrywa ;)
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Jest piękny, It's beautiful :) Jestem pod wrażeniem. Najbardziej podoba mi się swoboda łączenia klas postaci.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
To jest chyba jedyna gierka na ktora teraz czekam. Mam nadzieje, ze bedzie po polsku
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ahhh czekam czekam i jeszcze raz czekam :) Mam nadzieję, że ta gra na prawdę będzie kozak. Bo z tego co widzę to tylko : Yes Yes. :)

Już nie mogę się doczekać tych wszystkich Questów walkę z mieczem i magią - ahhh miodzio.
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
ponoc all poboczne zadania itp = 300h rozgrywki....
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hmm nigdy mnie nie rajcował np Oblivion,bo wolałem np Dragon Age...
Ale wiem jedno,że jesli Fallout mnie nie zawiódł i strasznie sie wkrecilem
To ta gra także mnie pochłonie na wiele,wiele godzin...
Czekam nacierpliwie :D
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada się wspaniała gierka :)
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie, wielkie wrażenie. Byle by było po Polsku. Coś czuje, że ta gra nie tylko może być rpg roku ale też grą roku !
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jakość HD

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom