JRunner przestał działać Win 7 x32

gruby777

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Chcę zrobić aktualizację konsoli, ale za każdym razem JRunner jak klikam create image wyłącza się. Oto jego log:
System.IO.DirectoryNotFoundException: Nie można odnaleźć części ścieżki „C:\Users\Gruby\Desktop\J-Runner\common\CoronaXell\xell-2f.bin”.
w System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
w System.IO.File.InternalCopy(String sourceFileName, String destFileName, Boolean overwrite)
w System.IO.File.Copy(String sourceFileName, String destFileName, Boolean overwrite)
w JRunner.Classes.xebuild.moveXell()
w JRunner.Classes.xebuild.createxebuild(Boolean custom)
w JRunner.Panels.XeBuildPanel.createxebuild_v2(Boolean custom, PrivateN nand)
w JRunner.MainForm.<btnXeBuildClick>b__39()
w System.Threading.ThreadHelper.ThreadStart_Context(Object state)
w System.Threading.ExecutionContext.Run(ExecutionContext executionContext, ContextCallback callback, Object state, Boolean ignoreSyncCtx)
w System.Threading.ExecutionContext.Run(ExecutionContext executionContext, ContextCallback callback, Object state)
w System.Threading.ThreadHelper.ThreadStart()
Ktoś wie co trzeba zrobić?
Dzięki za pomoc.
Prosiłbym o dokładne wytłumaczenie bo jestem zielony.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ściągnij na nowo jrunner i uruchom go jako administrator

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

gruby777

Użytkownik
Użytkownik
Ściągnij na nowo jrunner i uruchom go jako administrator

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Nadal jest tak samo już próbowałem tak kilka razy.:neglected: A JRunner wszystkie potrzebne pliki już sobie pobrał.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Zainstaluj ponownie Framework od 3.5 do najnowszego ściągnij JR wypakuj uruchom jako admni ew włącz tryb zgodności z winxp sp3 albo ściągnij autogg i po kłopocie.
 

gruby777

Użytkownik
Użytkownik
Zaaktualizowałem konsolę wszystko pięknie działa :) Temat do zamknięcia.
 

saymon119

Świeżak
Świeżak
Mam problem z j-runnerem, zgubił plik nanddump.bin teraz nie mogę deokończyć przeróbki .. czy jest możliwość jakoś odzyskania lub wygenerowania tego pliku ? mam już wgrane ECC
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak to zgubił? Nie ma go w folderze output?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Sam nie zgubił, jeśli nie masz kopii swojego nandu ale masz wygrane ecc to lutuj chip i zdobądź cpukey resztę zrobisz z dawcy, lub odczytaj nand i zapisz, zabezpiecz i czytaj jak odbudowac nand masz teraz tylko pierwsze 50 bloków nadpisane przez ecc.

Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom