jTag - Kilka nurtujacych pytan!

dante20002

Użytkownik
Użytkownik
Witam, a wiec posiadam konsole przerobiona jTagiem, i nurtuje mnie kilka pytan odnosnie tej przerobki!
A mianowicie :

1.Czy aby odpalac gry z dysku zewnetrznego musze miec zainstalowany Freestyle Dash? czy tez da sie to zrobic na oryginalnym dashu (mam kinectowy)
2.Gdzie znajde totourial jak wgrac Freestyle dash, i czy jest to niebezpieczne?
(gdzies czytalem ze jak sie cos skiepsci to konsola sie nie odpali)
3. Posiadam Transfer Kit , chcialem zrobic kopie dysku twardego, jednak przy probie zrobienia tego przez Party Buffalo Drive Explorer wyskakuje mi blad jak na screenie ponizej!
4.Jakiego programu poza powyzszym moge uzyc do zrobienia kopii dysku twardego XBOX'a 360 przy pomocy transfer Kit'a pod Win 7 ?
5.okazalo sie ze nie mam najprawdopodobniej wgranego emulatora starego xbox i nie odpalaja mi sie gry z XBOX 1 (komunikat jak ponizej), moze ktos podesle jakis zrozumialy totourial ,
najlepiej video lub w ojczystym jezyku zeby czegos nie popsuc ; )







 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
1. Nie, możesz utworzyć skrót programem QuickBoot i uruchamiać gry bezpośrednio z NXE.
2. Wypakowujesz na dysku i uruchamiasz jak zwykłą grę. FSD nie może nic zepsuć z konsolą, bo nie ma takich funkcji które sięgają "głęboko" w konsolę.
3. & 4. Korzystasz z najnowsze wersji PBDE, uruchamiasz ją na prawach administratora? Możesz spróbować z innym oprogramowaniem: Xport 360, Xplorer360.
5. Musisz ściągnąć aktualizację od MS dodającą emulator Xboksa, oraz opcjonalnie wgrać hakowany emulator zwiększający kompatybilność.
 

Do góry Bottom