JTAG multi disc swap

Ichigo16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam jak w temacie potrzebuję informacji jak zainstalować gry wielopłytowe na swym JTAG aby zmieniał płyty gdy gra o to poprosi.Używam najnowszego FSD i z mass effectem mi się udało stworzyłem katalogi MassEffect2 disc1 MassEffect2 disc2 i działa ale teraz instalowałem FF XIII i przy zmianie płyt mam fatal error intercepted nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić pls Help :(
Mogę dodać jeszcze że w dash launchu wyłączenie autoswap nic nie zmieniło a gry mam wypakowane całkiem wchodzę przez default.xex
 
Ostatnia edycja:

Ichigo16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Temat do kasacji udało mi się rozwiązać problem samemu struktura katalogów jest identyczna na każdej płycie w folderze z plikami są 3 katalogi sys movies i zone.Zdałem sobie sprawę że sys jest taki sam na każdej płycie kopia po prostu tego samego a więc wziałem pliki dvd2i3 z folderów zone i movies i wrzuciłem do folderów z dysku 1 i wszystko działa nie prosi nawet o zmiane płyt wogóle.
 

Ichigo16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra potrzebuję informacji czy rozwiązanie którego użyłem można zastosować z Mass Effect 3 gdyż nie chce działać sposobem którego użyłem z ME2 i kilku innych kombinacji.

Moje drugie pytanie jak zainstalować dodatek awakening do dragon age origins
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom