JTAG Pomoc !!!

kamilradom1910

Banned
Użytkownik
Witam !!! To mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość. Szukałem trochę w google i na forum i niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Przejdę do sedna.
Wcześniej miałem konsolę z flashem LT 1.1 ale gdy przyszła pora na LT+ sprzedałem ją. Denerwował mnie również brak możliwości grania w DLC do gier oraz wgrywania różnych modów. Teraz mam możliwość kupna Xboxa z jtagiem. Będzie to sama konsola. Bez dysku, bez karty pamięci. Konsola jest z freebootem 13599 z obsługą kinecta. Nie ma do niej płyty z oryginalnym nandem oraz dvd keyem. Posiada wgrany flash napędu LT+. Jako karty pamięci będę używał pendrive 8GB. I teraz moje pytania:
1) Jakie programy homebrew muszę wgrać by konsola spełniała swoje funkcje ?? (granie z dysku bez płyty w napędzie, podłączenie zewnętrznego dysku USB do 2TB, granie w najnowsze gry typu DRIVER: San Francisco) ??
2) Jak te programy później zaktualizować jeżeli będzie taka potrzeba ?? Muszę posiadać do tego oryginalny nand i dvd key ?? jeżeli tak to jak je wydobyć ?? dam radę samemu bez ingerencji w konsolę ??

Proszę was drodzy użytkownicy o pomoc i oświecenie mnie bez odsyłania do wyszukiwarki bo szukałem i niestety się nie dowiedziałem :( Z informacji o Jtagu wiem tylko tyle co daje, ale jak korzystać z tych dóbr i z jakich programów to ni w ząb. Z góry dziękuję.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Freestyle dash

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

kamilradom1910

Banned
Użytkownik
a jak z aktualizacją ??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jtag to jtag, zadnych aktualizacji sie ne robi

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Do góry Bottom