JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

Under555

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie, o co Wam kaman z tym bootowaniem.

Włączam sobie konsolkę, ona się bootuje niech nawet 2 minuty. PRzez ten czas włączam głośniki, ustawiam głosnosć, reguluję fotel,żeby mi było wygodnie, nalewam do kubka napoju czy wody i w czym Wy widzicie problem? Jak kolega wyżej napisał - potem mamy raj :)
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
krzysiekao14 - poczytałem trochę o Xeno360 i w przypadku mojego białego Xa jest to idealne rozwiązanie.
Jestem ciekawy kiedy będzie można zakupić takie cacka na naszym polskim rynku (jeśli ktoś wie proszę o info, mile widziane aukcje allegro)
 

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
Xeno360 jeszcze nie miał swojej premiery, więc pewnie poczekamy trochę, tutaj masz właśnie Xeno360 -> Xeno360, NAND flasher i glitcher w jednym, pytałem już o cenę i dostępność, ja znowu chcę zamontować to w X360 S, tylko 3 pkt lutownicze bodajże są pod S, a pod PHAT 11, z tego co wyczytałem
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
mi zadna dłuzej niż minutę sie nie bootuje...
 

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
boot trwa bodajże do 4 minut, tak wnioskuje z tego co udało mi się wyczytać
 

maskagaz

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie do opeael2: idzie te chipy które pokazywałeś na zdjęciu programować kabelkiem od GliGli z tego linku http://www.logic-sunrise.com/images/images_contenu/H-Slim25.png czy musi być org. jtag? Ile startuje konsola slim na tym chipie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
tym kablem zaprogramujesz kazdego glitchera na chipie xilinx
 

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam poczekam na Xeno360, będę miał chociaż 2w1, poza tym jeszcze muszę czekać na konsolę, rozumiem ,że na Xlive nie pogram na RGH ?
 

secondcitysavior

Użytkownik
Użytkownik
nie pograsz na live
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Under555 roznica miedzy rgh a jtag dla koncowego uzytkownika jest zadna. poprostu w rgh dash startuje z chipa a nie z oryginalnego nandu. (jesli sie myle to sorry)
 

Fifol

Użytkownik
Użytkownik
O co wam chodzi z tym ,że RGH działa tylko na niektórych konsolach ,skoro działa na wszystkich? WTF?
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
nie dziala na xenonach
 

Fifol

Użytkownik
Użytkownik
Przecież reset glitch hack 1.1 już ma wsparcie dla xenona
 

Fifol

Użytkownik
Użytkownik
Chociaż jak teraz sprawdzam, to mi sie chyba z Falconem pomyliło. Jeśli tak to sorry, i dzięki Bogu że mam Jaspera
 

PaRaDzIqS

Użytkownik
Użytkownik
ktos w Szczecinie wykonuje juz rgh na jasperach? prosze o kontakt na PW.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
na xenonie nie dziala bo jego budowa na to nie pozwala
 

Fifol

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie, na xenonie nie działa. I skoro wszyscy szukają kogoś kto by im dokonał przeróbki, to ja szukam kogoś z Poznania, i prosz o kontakt na pw
 

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
Chyba na razie jest mało ludzi, którzy to wykonują, widziałem jedną aukcję na Allegro jedynie, choć mogę się mylić

PS. Xeno360 będzie dostępny w Listopadzie :)
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Mam slima z czerwca 2010 wiec dostepny jest juz na niego RGH lub Jtag ?


Kris89 napisal = roznica miedzy rgh a jtag dla koncowego uzytkownika jest zadna. (Mi chodzi tylko aby wsadzic dysk 1TB i grac z niego)
 
http://dig.la/HV
I love it.
 

Do góry Bottom