JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie poraz kolejny
Typ zrobił mi aktualizacje dasboardu tylko pojawił się problem z racji tego iż konsola nie ma dysku nie mógł wgrać mi aktualizacji. W związku z tym, ze nie mogę swobodnie poruszać się po forum czy byłby ktoś tak uprzejmy i podeslalby link do : systemupdate17511
Z góry dziekuje
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na forum nie ma aktualizacji znajdziesz w google. System update i numer wersji

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Witam poraz kolejny
Mam aktualnego dashboarda wszystko zaktualizowane, ale dalej nie wiem jak odpalić gry z pendrive. Czy musze instalować coś jeszcze? Wiem pisałem, ze srac na piraty ale jaku już jest to chce wytestowac. Pen sformatowany fat32 folder z iso2god wrzucony
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zainstalowane masz menu fsd lub aurora? Jeśli nie to musisz wgrać

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam poraz kolejny
Mam aktualnego dashboarda wszystko zaktualizowane, ale dalej nie wiem jak odpalić gry z pendrive. Czy musze instalować coś jeszcze? Wiem pisałem, ze srac na piraty ale jaku już jest to chce wytestowac. Pen sformatowany fat32 folder z iso2god wrzucony
Gry w GOD odpalasz tak jak na oryginalnej konsoli w zakładce gry, XEX z XEXMenu, FSD, Aurora.
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Dobra mam fsd i dalej nie wiem jak ruszyć gre
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ustawione masz ścieżki w FSD lub Aurora by konsola widziała gry z pena bo pewnie nie masz

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
W opcjach ustawiłem lokalizacje gry. Po wyjściu w zakładkę gry widzi jakiś nierozpoznawalny plik
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W opcjach ustawiłem lokalizacje gry. Po wyjściu w zakładkę gry widzi jakiś nierozpoznawalny plik
Najlepiej to zrób jakieś foto i wrzuć jak to u ciebie wygląda

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
Kwestia godzinki bo konsole już spakowałem gotowa do wyj.... tylko mi nie ucieknij bo znów z 2 tyg będę czekał za jakaś odpowiedzią :p
Dobra mam
https://ibb.co/b3iUoH
https://ibb.co/eJwSax
https://ibb.co/mcZDFx
 
Ostatnia edycja:

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grę widzi ci normalnie z tym że nie masz pobranej okładki dlatego jest napisane cover missing

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
to jak ja odpalić? Ciśnie przycisk ( nie wiem jak się zwie na xboxie w każdym bądź razie odpowiednik x w playstation) i nic 0 reakcji . Typ co robił mi aktualizacje dał mi na dysku 3 gierki plus moje ściągnięte i jakoś nie mogę tego odpalić. Problem z plikami?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciężko powiedzieć to co on ci robił aktualizacje i nie sprawdził czy wszystko działa zrób tak wejdź w ustawienia ścieżek wybierz wybierz USB0 NACIŚNIJ Y następnie X żeby zapisać nowe ustawienia wyłącz i włącz konsole i zobacz czy chodzi

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 

Lamborghini17

Świeżak
Świeżak
1 z 4 gier odpaliła. Wyglada na to , ze coś musi być z plikami. Ale w końcu coś działa! Można tu linkować do stronek z grami? Chce pokazać skąd ściągnąłem i ruszyło. Odpowiadać na posta to jest jakaś kara od wczoraj staram się wysłać odpowiedz -.-
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie można linkowac

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

van

Świeżak
Świeżak
Dzień dobry.
Mam Jaspera z RGH, Dash - 3.0 rev.58, wersja jądra 2.0.16202.0, Freestyle 3. Dotychczas wszystko w co chciałem pograć działało bez problemu według schematu - ISO->Iso2God->pendrive->Xbox. Problem mam z Rise of Tomb Raider. Przy próbie uruchomienia wywala komunikat: Błąd gry. Nie można uruchomić. Pobierz grę ponownie. Czy ktoś łopatologicznie może mi wytłumaczyć co trzeba zmienić/zaktualizować żeby poszło?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
2.0.16202.0 - Released: 27-11-2012 https://digiex.net/threads/xbox-360-dashboard-system-update-2-0-16202-0-download-with-avatars.11838/

Jak dla mnie to czeka cie aktualizacja bo siedzisz na bardzo starej wersji dashboardu. Oczywiście aktualizacja pod RGH bo inaczej uceglisz konsole.
 

van

Świeżak
Świeżak
Oczywiście... Jaka wersja dasha jest obecnie najwyższa/najlepsza dla mnie? Mam też nadzieję, że sam sobie poradzę z aktualizacją. Choć pomoc byłaby mile widziana.
 
Ostatnia edycja:

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
2.0.17511

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 

glusman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam jaki chip i programator będzie mi potrzebny do FALCONA?
 

Do góry Bottom