JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

CHRISWAR

Świeżak
Świeżak
Jak to możliwe chciałem zapytać :)?
Jestem na forum od 2 lat, co prawda mało pisze ale nie wiedzieć czemu dostałem cofkę do rangi "swieżak".
O co chodzi ?:)
Pozdrawiam serdecznie.
 

hexhex

Świeżak
Świeżak
Być może właśnie dlatego, że nie pisałeś koleżko ;)
 

glusman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy ACE V4 V4.1 będzie pasował do XBOX FAT RGH 1.2 tak jak pasował ace v3?
Czy na Coolrunner ver C można robić RGH 1.2 oraz RGH 1 na fatach z niskim dashem?
 
Ostatnia edycja:

slavotar

Świeżak
Świeżak
Planuje kupić xbox 360 pod zrobienie RGH. Jaki typ najlepszy, które są bezawaryjne a które mają najlepsze chlodzenie?
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Planuje kupić xbox 360 pod zrobienie RGH. Jaki typ najlepszy, które są bezawaryjne a które mają najlepsze chlodzenie?
Na Slimce z płytą Trinity się nie zawiedziesz.
 

slavotar

Świeżak
Świeżak
Jak rozpoznać rodzaj płyty?
 

DawidOM1899

Świeżak
Świeżak
Cześć, okolo dwóch tygodni temu kupiłem z bratem konsole Xbox one s. Wszystko śmigało bez zarzutu, aż do wczoraj. Nasz problem wygląda następująco :

Odpalamy gierkę Forza 4(digital) lub GTA 5 (płyta) i po chwili od odpalenia gra się zacina. Nie da się nic zrobić oprócz wyjścia do menu. Pojawia się również czarny ekran. Co może być powodem i jak to naprawić?
 

piotrekski

Świeżak
Świeżak
kupiłem konto współdzielone. pobieram grę. czy gdy gra się pobierze będzie działać w innym domu gdzie nie ma internetu?
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Jak rozpoznać rodzaj płyty?
Jest już taki wątek na forum ;)

DawidOM1899
piotrekski

Panowie nie ten dział. Tutaj tylko pytania odnośnie rgh/jtag ;)
 

lobuzbodzio

Banned
Świeżak
Witam, mam pytanie dash 2.0.17511.0 oczywiście RGH
Mam dwa dyski które zmieniam w konsoli jeden 250gb a drugi 1tb
Na dysku 250gb kinect działa a na 1tb domaga się aktualizacji tylko niestety nie mogę już pobrać z oficjalnej strony $Systemupdate 17511.
Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, mam pytanie dash 2.0.17511.0 oczywiście RGH
Mam dwa dyski które zmieniam w konsoli jeden 250gb a drugi 1tb
Na dysku 250gb kinect działa a na 1tb domaga się aktualizacji tylko niestety nie mogę już pobrać z oficjalnej strony $Systemupdate 17511.
Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Na digiex.net szukałeś ?

Coś słabo się starałeś bo pierwszyzny link z google i masz paczkę https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=dash+2.0.17511.0
 

lobuzbodzio

Banned
Świeżak
Dziękuję, temat ogarnięty. Pozdr
 

FilipToZiomal

Świeżak
Świeżak
czy jesli mam odpalona usluge xbox live golf na 12 miesiecy to moge odpalic teraz jeszcze usluge xbox game pass ktora dostalem w komplecie z konsola ? czy moze poczekac az xbox live gold sie skonczy ?
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Trochę nie ten temat, ale jeśli pytasz, to oczywiście. Jeśli to jest xbox game pass ultimate, to przeliczy Ci golda i doda okres, na który masz Xbox Game Pass Ultimate :)
 

olcio111

Świeżak
Świeżak
hej
gdy chcę zainstalować xexmenu to wszystko idzie normalnie ale gdy podłączam pendrive do xbova to wyskakuje mi że xexmenu jest uszkodzone i nie mogę odpalić
co powinienem zrobić
 

sigmasig

Świeżak
Świeżak
dobrze ze jest ktoś taki na forum co się na ty zna
 

Young Kubenix

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie. Chcę zamontować RGH to mojego xbox360. Zakupiłem już chip, ale nie potrafię go zaprogramować i włożyć do konsoli.
Znacie jakiś sklep lub programistę blisko województwa Lubuskiego który się tym zajmuje. Prosze o odpowiedź.

Ps: podajcie adres i link jak ten ktoś ma strone :D
 

ARTI1996

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam problem z instalacia dlc do fight night champion xm 360 wyswietla mi sie na niebiesko No matching title is in the database)
 

ARTI1996

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie. Chcę zamontować RGH to mojego xbox360. Zakupiłem już chip, ale nie potrafię go zaprogramować i włożyć do konsoli.
Znacie jakiś sklep lub programistę blisko województwa Lubuskiego który się tym zajmuje. Prosze o odpowiedź.

Ps: podajcie adres i link jak ten ktoś ma strone :D
ja tam zamowilem swojego xboxa https://play-box.com.pl/p/76/1070/modyfikacja-rgh telefonn 578282898 @Young Kubenix https://play-box.com.pl/kontakt
 

vanraven

Świeżak
Świeżak
Panowie, ściągnąłem sobie grę w wersji PAL. Mam plik ISO ważący 7,5GB i malutki plik *.dvd, który po zamontowaniu Deamonem na kompie zawiera tylko foldery Video_TS i Audio_TS

Jak mam to wgrać na Xboxa? Bo:
- Iso2God niby przerabia tego .iso, ale waży tylko ok 1GB, i po skopiowaniu na xboxa - gra nie działa
- Exiso wywala błąd

Doczytałem już, że to jest wersja tylko do skopiowania na xboxa i nie trzeba jej już przerabiać na xex ani god, ale jak mam to skopiować skoro plik waży 7,5GB, a dowolny dysk/pendrive sformatowany pod fat32 nie pozwala skopiować pliku większego niż 4GB...

Chyba jedyna opcja to wypalenie tego na płytce, lub podłączenie xboxa do sieci i wysłanie przez FTP - dobrze kombinuję?
 

Do góry Bottom