jTAG

SwIaDeK

Świeżak
Świeżak
Siema.Powiecie mi o tym coś więcej?Normalnie to wgrywają w serwisie?Jest jakiś poradnik to tego na forum? Trzema mieć IX,żeby to działało?No jak podpinamy dysk to raczej napęd nie bierze w tym udziału ?? :cool: Awaryjne jest to? Pozdr.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jtag to przerobka softowa/hardware`owa. Musisz na nowo wgrac zmodyfikowany nand do xboxa, co wymaga lutowania i umiejetnosci,

Zalety:
- dzialaja gry z dysku lub pena bez plyty
- dzialaja gry ze wszystkich regionow
- dzialaja gry arcade i dlc
- dzialaja programy
- mozna podlaczyc dowolny dysk do 2tb
- nie ma limitu pingu przy xlink
I pare innych bajerow ;)

Nie ma to nic wspolnego z ixtreme. Ale trzeba spelnic 2 warunki: konsola nie nowsza niz 18 czerwca 2009 (kwestia CB) oraz dash nie wyzszy jak 7371.

Poradniki masz w google.
 

SwIaDeK

Świeżak
Świeżak
Mogę podpiąć dysk z ISO przez usb normalnie? A jest taka wersja jTaga ze wsparciem dla Kinecta??Nie ma problemów z AP 2.5??A jTaga normalnie się instaluje po robocie na Xboxie jako software?
 

Kago

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 2 pytania odnośnie tematu
1: Jak wyżej czy JTag posiada wsparcie kinect?
2: Jak w x'ie sprawdzić wersję dasha?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
tak, najnowszy freeboot jest zrobiony na dashu kinecta i kinect dziala. Gry z AP25 dzialaja z dysku bez problemow. Freeboot wrzuca sie do pamieci nand.
 

Rolo89

Użytkownik
Użytkownik
1.tak możesz na nim emulować nowszą wersje dashboarda.
2.dysk/ustawienia konsoli/dane systemowe.
 

SwIaDeK

Świeżak
Świeżak
Co to jest ten NANAD? Jak myślicie lepiej kupić falcona używanego i walnać do niego jTaga,IE i wzmocnić chłodzenie,czy kupić używanego jaspera np. Elite i walnać lt+??
 

loopez

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
1 DVDR 8GB kosztue od 2,5 do 6 pln za sztuke - zeby pograc na bierzaco nagrywasz jak leci.

koszt JTAG zwraca sie po okolo 30 - 40 plytkach.

Nie zazluje swojej konsoli - zakupilem tez na zapas. bo xbox do jtag to rarytas powoli.
 

killer12

Użytkownik
Użytkownik
Jak sam robisz to przeróbka nie wyniesie cie nawet 10 zł, potrzeba kilka rezystorów i diód, lutownice i kabel lpt
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
1 DVDR 8GB kosztue od 2,5 do 6 pln za sztuke - zeby pograc na bierzaco nagrywasz jak leci.

koszt JTAG zwraca sie po okolo 30 - 40 plytkach.

Nie zazluje swojej konsoli - zakupilem tez na zapas. bo xbox do jtag to rarytas powoli.
Tony w magazynach tego leżą. Na allegro w dowolnym momencie znajdziesz conajmniej kilka sztuk przygotowanych lub ze zrobionym JTAGiem. I to tanio. Od dobrego tygodnia wisi jeden xenon za 250 zł i bodajże zephyr za 290 zł i nikt nie chce ich kupić. Są awaryjne, fakt, ale chyba bym to przeżył ;)
 

killer12

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie, rarytasem jest arcade z jtagiem
 

Do góry Bottom