Just Cause 4

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Postanowiłem dać tej grze szanse, bo zainteresował mnie zwiastun/trailer.. Niestety to było źle posunięcie z mojej strony. Ta gra to istna porażka. Dlaczego? Nie dojść, że sterowanie wydaje się jakieś strasznie sztywne to ta gra ma perfidne dropy fpsów podczas rozgrywki i cutscenek. Co naprawdę psuje rozgrywkę i nie pozwala czerpać jakiejkolwiek przyjemności z siania pseudo destrukcji - która też wypada trochę słabo.
Szala goryczy w moim przypadku przelała się w momencie powtórzenia chyba 8 raz misji gdzie trzeba bronić satelitę przed wrogimi dronami i śmigłowcami wykorzystując do tego działo przeciwlotnicze (bodajże specem nie jestem .), które ładnie zasłania nam pole widoku..
Powtarzałem misję kilkukrotnie nie widząc z której strony przeciwnik ostrzeliwuje satelitę bo śmigłowce i drony pięknie zlewały się z drzewami będącymi w tle..
Po tym wszystkim odechciało mi się grania w tą grę. Patrząc na to, że wytrzymałem z Crackdown 3 do końca jestem zdruzgotany, że Just Cause 4 tak mnie rozczarowało.

Grałem na zwykłym xbox one fat
 

Do góry Bottom