Już w czwartek 'zapowiedź niezapowiedzianego' exlusiva na Xbox 360!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
'Major Nelson zapewnia, że będziemy zadowoleni po ujrzeniu nowej zapowiedzi Microsoftu. Trudno odgadnąć o jaki tytuł chodzi, nie wiadomo nawet czy będzie to coś zupełnie nowego, czy może tylko kontynuacja jakiejś popularnej serii. Według dziennikarzy VG247 wszystko wyjaśni się w najbliższy czwartek. '
Miejmy nadzieję, że będzie to hit na miarę Gears of War, a nie średniak pokroju Crackdown'a
•• Zapowiedź zapowiedzi nowej gry Microsoftu | => Gamezilla.pl
Źródło: gamezilla.pl
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hehe liczę że to będzie prawdziwy tytuł "dla hardkorowców" z krwi i kości a nie crap na Kinecta ;)
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Hehe liczę że to będzie prawdziwy tytuł "dla hardkorowców" z krwi i kości a nie crap na Kinecta ;)
Szczerze mówiąc nawet nie przyszło mi do głowy, że to może być gra na Kinecta.
To byłby największy EPIC FAIL w historii M$, gdyby to była gra na Kontroler ruchu ;)
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
No no :) to mi M$ narobił nadziei :)
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Coś czuję, że to Alan Wake 2.
Obym się mylił.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli to będzie Ex dla kinect to będzie wstyd i epic fail, prawdę powiedziawszy to liczę tylko na mocny exclusive ze strony Crytek...
 

Mate08

Banned
Użytkownik
a może PGR5???
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
podejrzewam jakąś chimerę... shooter bądź erpeg który będzie trzymać fason, można będzie grać padem lub kinectem... zobaczycie, proroctwo się spełni!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
popłakałbym się ze śmiechu, gdyby chodziło o Killzona 3 lub Ucharted 3 :D wg mnie to będzie jakaś nowośc, bo przecież gdyby to była kontynuacja jakiegoś exa to nie byłoby się z czego cieszyc :)
 

Szpaner94

Banned
Halo ? Mam nadzieje że to Halo, bo w zasadzie to nie jest zła gra.... a zawsze lepsze Halo niż jakieś orgie na Kinect'a...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie mam nadziei. Co do gier od Microsoftu straciłem kompletnie nadzieję. Forza i GoW to jedyne dobre exy na naszą platformę. Jestem prawie pewny, że będzie to jakieś gówno na Kinecta. Nawet jeśli wyjdzie z tego coś dobrego, to i tak jak to się ma do Uncharted 3, Killzone 3, LBP 3, Resistance 3, Ratchet & Clank, inFamous 2, Motorstorm od Sony? Jedna gra nie załatwi sprawy. Co my dostaniemy w tym roku? Forze 4, GoW 3, coś od Cryteka i teraz to... coś. Słabo.
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
nelson napisał że będziemy zadowoleni z tego co mają ogłosić (nie wspomniał o grze), hehe krąży plotka o specyfikacji xboxa nowej generacji i potężne uderzenie na e3... damn

chociaż bardziej liczę na porządny ex
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Szczerze mówiąc nawet nie przyszło mi do głowy, że to może być gra na Kinecta.
To byłby największy EPIC FAIL w historii M$, gdyby to była gra na Kontroler ruchu ;)
Pewnie tak będzie, przyjmuje zakłady :D
Pewnie Crackdown 3 na kinecta :)
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Coś czuję, że to Alan Wake 2.
Obym się mylił.
nie nie na Alana to za szybko


Żeby to byly Gearsy :)
 

lumpek933

Użytkownik
Użytkownik
nie nie na Alana to za szybko


Żeby to byly Gearsy :)
Przepraszam, ale jakie Gersy ? 4 ? moze od razu 5... z tego co wiem w tym roku wychodzi nowa czesc wiec na pare latek raczej starczy...
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
nie nie na Alana to za szybko


Żeby to byly Gearsy :)
Nie przesadzałbym na twoim miejscu. Mogą ogłosić, że dopiero zaczynają pracę nad Alanem co będzie trwać 1-2 lata, więc w sam raz. Nie muszą od razu ogłaszać, że są w mocno zaawansowanej wersji.
Mam nadzieję, że to będzie tytuł, który pokaże ile można wyciągnąć z X'a i będzie taki dobry, że ludzie będą kupowali konsole dla niej(tak jak Uncharted i PS3)
Szczerze mówiąc nie pogardziłbym jakąś platformówką na wzór Ratchet&Clack, ale tych z PS2.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko się wyjaśni w czwartek
a z ciekawości nie mogę się doczekać co to będzie^^
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A mi się wydaje że to będzie zapowiedź tej tajemniczej gry od Cryteka. Zapomniałem już jak się nazywa...
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
A mi się wydaje że to będzie zapowiedź tej tajemniczej gry od Cryteka. Zapomniałem już jak się nazywa...
Codename: Kingdoms
Tylko, że ta gra jest już zapowiedziana, tyle że o niej nic nie wiemy
M$ zaznaczył, że zapowiedzą coś czego jeszcze nie zapowiadali. Nie wiadomo czy to będzie jakiś sequel, czy może nowe IP
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A mi się wydaje że to będzie zapowiedź tej tajemniczej gry od Cryteka. Zapomniałem już jak się nazywa...
Bo ta gra NIE MA nazwy, to tylko, jak sama 'nazwa' wskazuje, nazwa kodowa. Tak samo jak w przypadku 'Codename D'.
Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, oni ogłoszą NOWEGO exa, czyli nie może to być GoW, Kingdoms, czy Forza, bo o tym, że te gry będą już wiemy od dawna.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom