Kabel AV VGA HD

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
witam. pisałem do supportu microsoftu z pytaniem jak uzyskać full hd na lcd, z konsola bez hdmi. zaproponowali mi ten kabel:

http://www.xbox.com/pl-PL/hardware/x/xbox360vgahdcable/

jak widać na stronie pisze że obsługuje 1080, niestety nigdzie nie mogę znaleźć tego oryginalnego kabla. wszędzie są do 720. może ktoś pomóc w szukaniu? dzięki z góry!
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
 

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

nie jest to oryginalny kabel microsoftu ale i tak dzięki! bedzie jakas różnica na takim tańszym kablu a oryginalnym? i jeszcze jedno.. złącze vga to to samo co d-sub?
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

tak d-sub to VGA, ja mam nieoryginalny i sobie go chwale ;) kupiłem na allegro za 40zł i HD ready bez problemu wyświetla. Jakości nie zauważysz a zaoszczędzisz bo ceny oryginalnych kabli VGA zaczynają się od 100 zł
 

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

Erno napisał:
tak d-sub to VGA, ja mam nieoryginalny i sobie go chwale ;) kupiłem na allegro za 40zł i HD ready bez problemu wyświetla. Jakości nie zauważysz a zaoszczędzisz bo ceny oryginalnych kabli VGA zaczynają się od 100 zł
a na full hd testowałeś? masz taki który obsługuje 1080?
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

mój monitor nie daje rady na FULL HD :D ale kabel co ci podałem obsługuje 1080p (full hd)
 

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

ok dzięki za pomoc:)!
 

Kwas_91

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Kabel AV VGA HD

Obsługa trybów 480p/720p/1080i
Jednak nie obsługuje.
Zresztą czy tryb 1080p można osiągnąć na kablu VGA? Ja myślałem że jest to możliwe tylko przy pomocy HDMI.
 

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

ja wpierw myślałem że przez hdmi i component, jednak panowie z microsoftu mówią ze przez vga tez no i na linku do kabla który mi dali również jest taka informacja. na allegro sa kable vga które obsługuja full hd ale sa to kable nieoryginalne więc nie wiem czy faktycznie tak jest. może ktos wie cos o tym?
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

ja jednak oryginalnych kabli na allegro bym nie kupował.

Już kupiłem 100% ORYGINALNEGO DualShocka .... od razu jak przyszedł zbluzgałem sprzedawce i oddałem go - kupiłem jeszcze raz w Sklepie PSX Extreme :)
 

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

sOrOwEczkA napisał:
no własnie nie o ten bo ten obsługuje max 720 a ten z linku który dostałem z supportu microsoftu pbsluguje 1080 i nie moge nigdzie takiego oryginalnego znaleźć. mógł bym nawet kupic nieoryginalny tylko żeby mi ktos powiedział czy 1080 na takim kablu rzeczywiście chodzi?
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

Kwas_91 napisał:
Obsługa trybów 480p/720p/1080i
Jednak nie obsługuje.
Zresztą czy tryb 1080p można osiągnąć na kablu VGA? Ja myślałem że jest to możliwe tylko przy pomocy HDMI.
Można.
zmaciejz napisał:
sOrOwEczkA napisał:
no własnie nie o ten bo ten obsługuje max 720 a ten z linku który dostałem z supportu microsoftu pbsluguje 1080 i nie moge nigdzie takiego oryginalnego znaleźć. mógł bym nawet kupic nieoryginalny tylko żeby mi ktos powiedział czy 1080 na takim kablu rzeczywiście chodzi?
Ten kabel z allegro to oryginał(jeśli foty są prawdziwe) i obsługuje rozdzielczość 1080p tylko, że wcześniej było to max 720p i 1080i, ale któryś tam update wprowadził support dla 1080p. Więc kupuj śmiało.
 

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

offtopic napisał:
Kwas_91 napisał:
Obsługa trybów 480p/720p/1080i
Jednak nie obsługuje.
Zresztą czy tryb 1080p można osiągnąć na kablu VGA? Ja myślałem że jest to możliwe tylko przy pomocy HDMI.
Można.
zmaciejz napisał:
sOrOwEczkA napisał:
no własnie nie o ten bo ten obsługuje max 720 a ten z linku który dostałem z supportu microsoftu pbsluguje 1080 i nie moge nigdzie takiego oryginalnego znaleźć. mógł bym nawet kupic nieoryginalny tylko żeby mi ktos powiedział czy 1080 na takim kablu rzeczywiście chodzi?
Ten kabel z allegro to oryginał(jeśli foty są prawdziwe) i obsługuje rozdzielczość 1080p tylko, że wcześniej było to max 720p i 1080i, ale któryś tam update wprowadził support dla 1080p. Więc kupuj śmiało.
a skąd to wiesz? jesli sobie powiększysz fotke tyłu pudełka to tam pisze ze obsługuje 720, o 1080 nie ma mowy
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

zmaciejz napisał:
a skąd to wiesz? jesli sobie powiększysz fotke tyłu pudełka to tam pisze ze obsługuje 720, o 1080 nie ma mowy
Sorry jest to podróba, tak powinien wyglądać oryginalny kabel od M$:
http://img505.imageshack.us/my.php?image=xbox360accvga6590302re4.jpg

Równie dobry jest bigben i też obsługuje 1080p
http://robson.pl/index.php?p=16&id=6313
 

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

a ten bigben jest pod to wyjście bez hdmi z xboxa tak?
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel AV VGA HD

tak
 

Do góry Bottom