KABEL Component HD-AV już sam nie wiem

snake16

Użytkownik
Użytkownik
Witam zakupiłem konsolkę, i w opisie Aukji było napisane że znajduje się KABEL Component HD-AV
Z tego co widze on inaczej wygląda, patrzcie na mój zwkły AV jak sie nie myle, albo się nie znam.
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
Z tym kablem raczej jakości Hd nie będzie, i czy będę musiał dokupić kabalek HDMI
Z góry dzięki za informacje

P.S TV Lcd normalnie posiada HD Ready
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Taki kabel standardowo dostajesz do Xbox'a.
 

snake16

Użytkownik
Użytkownik
no tak, ale raczej to nie jest Component HD-AV. i chyba będe musiał dokupić kabelek HDMI
np ten KABEL HDMI - HDMI GOLD+FILTRY `HD DVD PS3 XBOX 360 (1750606514) - Aukcje internetowe Allegro
By na moim LCD Gry były otważane w jakości hd ?
 

koala3333

Banned
tak zeby na twoim telewizorze byl obraz w jakosci hd musisz miec kabel hdmi lub kabel Component HD-AV. inaczej nie da rady.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli na aukcji było zdjęcie z tym kablem o którym piszesz czyli component to gość Cię trochę przekręcił nie wysyłając tego kabla a jeśli na zdjęciach z aukcji był ten kabel standardowy to się nie znał na rzeczy pisząc,że to component.
 

snake16

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie gościu chyba pokręcił, no cóż, nie będę płakał za tym kablem^^ będę musiał kupić kabelek HDMI osobno. Dzięki za info
P.S Ale jak był bym wredny, to i tak bym mu odpisał coś ma allegro...Ale mniejsza z tym
 

Do góry Bottom