Kabel do neta ?

RHCP.

Banned
A wiec mam pewien problem. jakbym chcial grac live na x360 i miec neta w pc to co mam kupic ? co mam zrobic ? plis help :D



A oto moj pokoj na panicie :D




Czerwony - kabel od neta

Niebieski - przeciaganie kabla od neta z pc do x360
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
kabel sieciowy skrosowany
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
A najlepiej router
 

Bartek7

Banned
********* rys. nie ma co ;D szacun z apomysłowość i oryginalność ;]
 

RHCP.

Banned
dzieki ;D wiem ,ze mam talent . :D paru zeczy brakuje :D ytylko sie chcialem dowiedziec :D

edit : A do tego kabla sieciowego skrosowanego trzeba miec 2 karty sieciowe w pc ?

edit2: Jakby ci mam 2 karty i moge sobie wmontować wiec z tym nie ma problemu. I czy taki kabel moze być ?


http://allegro.pl/item1072658123_kabel_skrosowany.html
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak trzeba mieć dwie karty.

Ewentualnie dokup router i zwykłą skrętkę.

Tak ten kabel może być ale ekonomiczniej będzie kupić w osiedlowym sklepie komputerowym.
 

RHCP.

Banned
ok kupilem juz kabel skrosowany wmontowalem karte sieciowa (dosyc stara) i podlaczam nia po co x360 i nie moge sie polaczyc. W pc mam internet co robić ?
 

raflooldz

Banned
panowie, a możecie napisać jaki router dokładnie trzeba kupić? proszę o najtańsze propozycje z Allegro ;)
 

RHCP.

Banned
wtf ?
 

sopajkdioj

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko mam speedtouch 330 z neo i chcę mieć neta w xbox 360 jaki kabel jest mi potrzebny wiem ze rj-45 i karta sieciowa ale jaka moze byc usb np. ak23 (na allegro)
 

RHCP.

Banned
Ludzie powinien byc warn dla tych dwóch !

Piszcie oddzielne tematy !
 

bzykus15

Świeżak
Świeżak
Zastanów się po co zakładać dwa nowe tematy tego samego typu i zaśmiecać forum jak można zapytać o wszystko w jednym? a od dawania warnów i rozrządzania kto ma dostać a kto nie, nie jestes ty ;)
 

Do góry Bottom