Kabel do XBox'a pierwszej generacji

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Kable dodałem do koszyka i nie ma możliwości wysyłki do Polski.Kable można kupić na tej stronie AliExpress.com - Online Shopping for Electronics, Fashion, Home & Garden, Toys & Sports, Automobiles from China. w większości ofert powinna być dostępna darmowa wysyłka.
Nie ma Monstera. A tak się na niego napaliłem :(
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wiecie co ja tez z amazona zamawiam
 

vlodek2532

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To moze jakiś wspólny zakup? Powiem szczerze szkoda tego lutowania dla 20 zł mniej.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
To moze jakiś wspólny zakup? Powiem szczerze szkoda tego lutowania dla 20 zł mniej.
No tak, ale z Amazona nie ma wysyłki do Polski.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jest, za 60zl :p
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Sama wysyłka 60 zł. To ja podziękuję.
 

sniperwolf

Świeżak
Świeżak
Cześć
Ma ktoś może kabel monster component do pierwszego xboxa na sprzedaż? Ewentualnie zamawia na amazonie?
Czytałem że to najlepsza opcja do tej konsoli. :) Drogi ale lepszy od tych na allegro za 40 zł. Sam taki posiadam(jakiś chiński nieoznaczony, 5 końcówek) i nie jestem zadowolony do końca, słychać zakłócenia w porównaniu do oryginalnego xboxowego AV. Dostępny tylko w stanach, w europie pojawia się sporadycznie, myśle że warto byłoby zainwestować, xbox ma pełno emulatorów i nieźle wygląda na dużym TV, czego nie można powiedzieć o PS2 :dead:
 

rysiekbest88

Świeżak
Świeżak
Witam. Mimo czasu jaki minął od powstania tematu. Chciałem zapytać czy udało się kolegom znaleźć schemat na przeróbkę przewodu composite tak aby uzyskać sygnał component ?
 

Do góry Bottom