Kabel DVI-HDMI KOMPUTER/XBOX 360

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem sobie kabel DVI-HDMI na Allegro.

Na komputerze podłączyłem go do wejścia HDMI,dziwne rzeczy się z nim dzieją, niby działa,ale tylko do momentu jak załaduje się Windows 7.
Czy XBOX 360 będzie współpracował z tym kabelkiem?
 

dawidldz

Użytkownik
Użytkownik
Nie powinno być problemów
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
ale to dlaczego mi z PC nie współpracuje?
 

funy

Użytkownik
Użytkownik
może problem tkwi w kablu?
ile to coś kosztowało?
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
20 z przesyłką,ale kabel działa z PC tylko do mementu jak windows sie wczyta
 

kwozniak7

Użytkownik
Użytkownik
To może być wina kabla. Ja swoją x360 podłączam przez kabel HDMI i przejściówkę DVI do monitora i wszystko pięknie chodzi :)
 

Lolek17

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam takie pytanie czy jest różnica między HDMI a AV ?
 

funy

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam takie pytanie czy jest różnica między HDMI a AV ?
jakby nie było to raczej by nie potrzebowali tworzyć HDMI prawda??


a co do tego problemu to spróbuj podpiąć to na innym kompie, może wina tkwi w systemie operacyjnym
 
M

MaverickPL

Guest
Ja mam takie pytanie czy jest różnica między HDMI a AV ?
Jakim AV? Bo AV to skrot od Audio-Video, a nie zaden standard zlacza.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
XBOX bedzie dzialal z tym kablem bez problemu, chyba ze masz gniazdo w monitorze uszkodzone, ale potym jak opisujesz to raczej nie.
Co do problemu z PC to Ci nie pomoge, bo to nie to forum, jedynie moge Ci podpowiedz ze problem moze lezec po stronie sterownikow do karty graficznej.

@Lolek17 domyslam sie ze chodzilo Ci o kabel, ktory jest w zestawie z konsola. Tamten kabel przesyla obraz analogowo, a HDMI cyfrowo. Jakosc na kablu HDMI jest zdecydowanie lepsza.
 

dawidldz

Użytkownik
Użytkownik
Problem nie tkwi w monitorze czy systemie.Należy w opcjach karty graficznej ustawić odpowiedni tryb.Pokombinuj z Klonowaniem obrazu itd. Niekoniecznie monitor musi działać po tym kablu jako ekran podstawowy.
 

Kipomek

Banned
bardzo mozliwe ze szajsowaty kabel dostales =p. sprobuj cos moze pomodyfikowac w ustawieniach grafiki w xboxie. tam w ustawieniach konsoli ;]
 

Do góry Bottom