Kabel HDMI czy VGA?

krotock

Użytkownik
Użytkownik
#1
Siema. Do tej pory myślałem, że kabel HDMI to najlepsze rozwiązanie dla XBoxa. Jednak na pewnej stronie kilku ludzi twierdziło, że VGA jest lepszy, ponieważ można sobie ustawić rozdzielczość 1920 x 1080. O ile mi wiadomo, to na oryginalnym kablu Microsoftu HDMI jest taka rozdzielczość. Pytam się więc, o co chodzi?
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
#3
Kupiłem kabelek BigBen w salonie empik, odbiór jest o niebo! lepszy.
Polecam...
 


Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#6
Co wy gadacie HD to HD z VGA component wyciśniesz 1020i tak samo jak HDMI nie ma żadnej różnicy.I nie ważne że kabel HDMI kosztował 200 zł czy 20 zł i tak różnicy nie zobaczysz może ten droższy będzie bardzie żywotny.
Oj nie wiesz o czym gadasz człowieku owszem tak do +- 3 m nie ma różnicy pomiędzy hdmi za 30zł za hdmi za 300 zł są nie znaczne nie ważne dla zwykłych śmiertelników ale powyżej 3m brać droższe im dłuższy tym więcej płacić .
 


mixyr

Użytkownik
Użytkownik
#11
ja osobiście mam aktualnie x'a podpiętego do tv kineskopa, ale czasami schodze na dół i podłączam kablem HDMI pod LCD Full HD i jest znakomicie, a kabel kupiłem na allegro za 7zł - dla mnie to nie robi różnicy

A i jeszcze większość gier nie ma 1080p ba to jest rzadkość większość ma 720p tutaj macie listę paru gier dla przykładu.
Troszkę się zagalopowałeś, bo praktycznie każda wyprodukowana pod koniec 2008 i nowsze obsługują 1080p
 

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
#13
To, że gra działa jak masz konsole ustawiona na 1080p to nie znaczy, że gra działa w tej rozdziałce natywnie. Po prostu jest skalowana
 
Do góry