Kabel HDMI czy VGA?

krotock

Użytkownik
Użytkownik
Siema. Do tej pory myślałem, że kabel HDMI to najlepsze rozwiązanie dla XBoxa. Jednak na pewnej stronie kilku ludzi twierdziło, że VGA jest lepszy, ponieważ można sobie ustawić rozdzielczość 1920 x 1080. O ile mi wiadomo, to na oryginalnym kablu Microsoftu HDMI jest taka rozdzielczość. Pytam się więc, o co chodzi?

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem kabelek BigBen w salonie empik, odbiór jest o niebo! lepszy.
Polecam...

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co wy gadacie HD to HD z VGA component wyciśniesz 1020i tak samo jak HDMI nie ma żadnej różnicy.I nie ważne że kabel HDMI kosztował 200 zł czy 20 zł i tak różnicy nie zobaczysz może ten droższy będzie bardzie żywotny.
Oj nie wiesz o czym gadasz człowieku owszem tak do +- 3 m nie ma różnicy pomiędzy hdmi za 30zł za hdmi za 300 zł są nie znaczne nie ważne dla zwykłych śmiertelników ale powyżej 3m brać droższe im dłuższy tym więcej płacić .

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
ja osobiście mam aktualnie x'a podpiętego do tv kineskopa, ale czasami schodze na dół i podłączam kablem HDMI pod LCD Full HD i jest znakomicie, a kabel kupiłem na allegro za 7zł - dla mnie to nie robi różnicy

A i jeszcze większość gier nie ma 1080p ba to jest rzadkość większość ma 720p tutaj macie listę paru gier dla przykładu.
Troszkę się zagalopowałeś, bo praktycznie każda wyprodukowana pod koniec 2008 i nowsze obsługują 1080p

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
To, że gra działa jak masz konsole ustawiona na 1080p to nie znaczy, że gra działa w tej rozdziałce natywnie. Po prostu jest skalowana

Do góry