Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Mam zamiar kupic teraz konsole i mam takie pytanie bo na tv nie mam co liczyc starzy caly czas cos goladaja zostaje mi moj monitor lcd 19, mam w niej wejscie zarowno VGA jak i DVI.

Teraz pytanie bo raczej dvi da lepsza jakosc obrazu ale co z dzwiekiem?? nie mam w monitorze glosniczkow a podobno ze w tym kablu idzie odrazu dzwiek.... :/

Sytlacje rozwiazuje jedynie kabel VGA bo ma wyjscie 2 czinczy ale czy obraz jest duzo gorszy i czy nie da sie zrobic zeby byl dvi i dzwiek nie z monitora...
 

wisniajp

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

Jedyna możliwość to kabel VGA w Twoim przypadku.
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

w takim przypadku jaka jest roznica pomiedzy VGA a DVI jesli chodzi o obraz, jest to duza roznica czy malo co zauwazalna ??
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

Przez DVI Idzie obraz cyfrowy a Przez VGA Analogowy. Roznica jest mała na korzyśc DVI
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

czyli nie ma co nad tym rozpaczac i kupowac VGA??

jak juz to jaki ? jest jakas roznica miedzy tymi tanimi a drozszymi??

jak mozecie zapodajcie linka z allegro
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

Bigben 77 zł orygianlny z microsoftu 60-90zł
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

a jest jakas roznica pomiedzy orginalnym a podroba za 30zl ???

bo jak nie to po co przeplacac :)
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

przede wszystkim różnią się żywotnością polecam właśnie tego Bigben'a albo oryginalny kabel M$.
ja kupiłem oryginał M$ ale jeszcze nie doszedł do mnie
 

loudlips

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

jest taka przystawka w postaci kabel i taka kostka ze przed HDMI-DVI podlaczasz normalnie pod tv/monitor a ta przystawke po wyjscie A/V w konsoli i masz tam z niej wyprowadzenie na chinch i chyba optyczny. Chyba do elite takie cos dolaczaja.. yo! :D
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Kabel HDMI <-> DVI czy VGA ???

to co kolega napisal kosztuje 150-200zl

odradzam przejsciowki typu hdmi--->dvi (z dzwiekiem sobie poradzic to minuta roboty) dla tego ze czesto monitor wcale nie wyswietla obrazu lub wyswietla zle

najlepszym rozwiazaniem jest podlaczenie xboxa przez vga a komputer przez dvi, jednak jak ktos nie posiada dvi zostaje KVM
 

Do góry Bottom