kabel HDMI

XgameX

Użytkownik
Użytkownik
witam,

jaki kabel HDMI polecacie do konsoli/TV/kina domowego??

kupiłem tanie kable po 20zł i czasami konsolami nie łączy się z TV tzn muszę parę razy odpalić TV/konsolę żeby załapał i to samo mam z amplitunerem nie idzie dźwięk od razu. czytałem na różnych stronach że to wina kabla na 90%.

polecacie jakiś dobry kabel? w rozsądnej cenie? albo jakąś konkretną firmę okablowania?

pozdrawiam
 

the mistic

Banned
Rozsądne kable są od 90zl. Ja kupiłem jakiś za 9zl i nie ma problemu z nim.
 

XgameX

Użytkownik
Użytkownik
Rozsądne kable są od 90zl. Ja kupiłem jakiś za 9zl i nie ma problemu z nim.
też nie miałem z moimi do póki nie zacząłem ich przepinać, wydaje mi się że gdzieś się popsuły. a chodzi mi o trwały że mogę go przepinać jak chce. i długość kabla 1m-2m max.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
też nie miałem z moimi do póki nie zacząłem ich przepinać, wydaje mi się że gdzieś się popsuły. a chodzi mi o trwały że mogę go przepinać jak chce. i długość kabla 1m-2m max.
Każdy FIRMOWY będzie bardziej trwały i lepszy od zapewne NO NAME made in china...
Jak nie chcesz dużo bulić za kabel to na Allegro kup kabel Microsofu (tani i w miarę OK, przynajmniej u mnie działa z konsolą już kilka latek)
 

the mistic

Banned
Jak często przepina to potrzebuje takiego co mu się nie przełamie.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja kupiłem (kiedyś) parę sztuk po 9 zł i nie narzekam. A jak się coś stanie to mam w zapasie. Czytałem ze nawet firmowy kabel podczas częstego przepinania nie wiadomo w którym momencie przestanie działać. Wiem to z praktyki miałem taki za ~80 zł i nagle zaczęła się topić na nim izolacja:] - tani działa do tej pory.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wszystkie sa takie same, kable nie sa od tego aby je przepinac co 10 minut, lepiej kup switch do tych kabli i lepiej na tym wyjdziesz
 

Do góry Bottom