Kabel RGB

Kosakek

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Słyszałem że ten kabel poprawia jakość obrazu w telewizorach kinespokowych chciałem się was o to zapytać czy to prawda że jest on lepszy od kabla w zestawie Xboxa Arcade?
O to te kable http://www.allegro.pl/search.php?string=RGB&category=45797&buy=1&order=p&buy=1
 

Kosakek

Użytkownik
Użytkownik
Odświerzam:)
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak bije na głowe composita z zestawu.
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
oczywiscie ze takie RGB jest lepsze..zawsze w kazdych konsolach czy to sony czy sega czy xbox kable w zestawie byly raczej kiepskie a kostka rgb robila tylko za przejsciowke :):) wiec smialo zakup RGB..a jesli masz w domu monitor lcd to odrazu podpinaj do monitora ;pa jakosc bedzie juz calkiem dobra;p
 

banans

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a będzie może lepsza niż jak podłącze do wejść component (zielony niebieski czerwony) ? czy może porównywalna ? bo przez RGB mam gorszą jakość (na kineskopie) niż przez te wyżej wymienione.
Konkretniej to przy RGB na idealnie prostych liniach jest zauważalne falowanie i małe czcionki nie są zbyt wyraźne a przy tym drugim zestawie kabli nic już nie faluje ale wtedy nie mam dźwięku. Czy nowy kabel RGB rozwiąże problem falowania i nieczytelnych napisów
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
1. HDMI / COMPONENT
2. COMPONENT
3. RGB
4. SVIDEO
5. VIDEO

Tak po krotce mozna sklasyfikować najlepsza jakość obrazu
 

Kosakek

Użytkownik
Użytkownik
A kabel RGB może pracować w 60HZ??
 

Kosakek

Użytkownik
Użytkownik
Odpowiesz ktoś na moje pytanie?:)
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
raczej? ja mam kable połączone przez przejściówkę RGB i mam PAL-60 :p
 

Kosakek

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi ci o takie coś ?
REDUKCJA EURO/3xgn. RCA RGB (362) (535699320) - Aukcje internetowe Allegro
I gdy już podłącze tą przejściówką do TV to już bedę miał obraz w RGB?
 

Kosakek

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam że tak ciągle odświerzam ale potrzebuję szybko informacji.
 

none20

Użytkownik
Użytkownik
wznowienie tematu

dołączam się do pytania usera
 

Jrx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio gdy grałem sobie w Spider Man Web Of Shadows na moim Xboxie360 to przyszedł do mnie kolega i powiedział mi że Xbox360 nie ma jakości w HD i że ta gra wygląda tak samo jak na PC i powiedział mi żeby mój Xbox360 miał grafikę w HD to potrzebny mi będzie kabel do Rozdzielczości HD a ja przecież mam Specjalny kabel do HD

http://www.karpofon.pl/galerie/z/zlocony-kabel-xbox-360-v_78.jpg

i pdłączam go do Monitora LCD więc on jest albo ślepy albo bezmyślnie palną bzdurę bo jedyne co on posiada to Psp i powiedział że Psp ma Jakość w HD a nie mój Xbox360 ***

a tu daję opis do mojego Kabla przeczytajcie co potrafi mój Kabel HD

KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360

ZE ZŁOCONYMI KOŃCÓWKAMI

• Obsługiwane rodzielczości : D2 , D3 , D4
• Obsługuje przesyłanie sygnału audio : Dolby Prologic System, Dolby Digital oraz DTS 5.1
• Współpracuje z monitorami CRT, plazmowymi, LCD oraz systemem HD TV
• Pozłacane wtyki
• Wysoka jakość wykonania, kabel jest pokryty specjalną dwuwarstwową ochronną powłoką eliminującą zakłócenia przy przenoszeniu sygnału dla oddania jak najwyraźniejszego obrazu
• Wyposażony dodatkowo w gniazda A/V (cinch) do podlączenia pod sprzęt audio
• Długość ok 1,8m
 

Jrx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio gdy grałem sobie w Spider Man Web Of Shadows na moim Xboxie360 to przyszedł do mnie kolega i powiedział mi że Xbox360 nie ma jakości w HD i że ta gra wygląda tak samo jak na PC i powiedział mi żeby mój Xbox360 miał grafikę w HD to potrzebny mi będzie kabel do Rozdzielczości HD a ja przecież mam Specjalny kabel do HD

http://www.karpofon.pl/galerie/z/zlo...x-360-v_78.jpg

i pdłączam go do Monitora LCD więc on jest albo ślepy albo bezmyślnie palną bzdurę bo jedyne co on posiada to Psp i powiedział że Psp ma Jakość w HD a nie mój Xbox360 ***

a tu daję opis do mojego Kabla przeczytajcie co potrafi mój Kabel HD

KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360

ZE ZŁOCONYMI KOŃCÓWKAMI

• Obsługiwane rodzielczości : D2 , D3 , D4
• Obsługuje przesyłanie sygnału audio : Dolby Prologic System, Dolby Digital oraz DTS 5.1
• Współpracuje z monitorami CRT, plazmowymi, LCD oraz systemem HD TV
• Pozłacane wtyki
• Wysoka jakość wykonania, kabel jest pokryty specjalną dwuwarstwową ochronną powłoką eliminującą zakłócenia przy przenoszeniu sygnału dla oddania jak najwyraźniejszego obrazu
• Wyposażony dodatkowo w gniazda A/V (cinch) do podlączenia pod sprzęt audio
• Długość ok 1,8m
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ostatnio gdy grałem sobie w Spider Man Web Of Shadows na moim Xboxie360 to przyszedł do mnie kolega i powiedział mi że Xbox360 nie ma jakości w HD i że ta gra wygląda tak samo jak na PC i powiedział mi żeby mój Xbox360 miał grafikę w HD to potrzebny mi będzie kabel do Rozdzielczości HD a ja przecież mam Specjalny kabel do HD

http://www.karpofon.pl/galerie/z/zlo...x-360-v_78.jpg

i pdłączam go do Monitora LCD więc on jest albo ślepy albo bezmyślnie palną bzdurę bo jedyne co on posiada to Psp i powiedział że Psp ma Jakość w HD a nie mój Xbox360 ***

a tu daję opis do mojego Kabla przeczytajcie co potrafi mój Kabel HD

KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360

ZE ZŁOCONYMI KOŃCÓWKAMI

• Obsługiwane rodzielczości : D2 , D3 , D4
• Obsługuje przesyłanie sygnału audio : Dolby Prologic System, Dolby Digital oraz DTS 5.1
• Współpracuje z monitorami CRT, plazmowymi, LCD oraz systemem HD TV
• Pozłacane wtyki
• Wysoka jakość wykonania, kabel jest pokryty specjalną dwuwarstwową ochronną powłoką eliminującą zakłócenia przy przenoszeniu sygnału dla oddania jak najwyraźniejszego obrazu
• Wyposażony dodatkowo w gniazda A/V (cinch) do podlączenia pod sprzęt audio
• Długość ok 1,8m

O co chodzi jakby?.
 

Do góry Bottom