kabel sieciowy a ban

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

careira

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie powiedzmy że mam przerobioną konsole xbox360 arcade ale nie mam kabla sieciowego to czy mogą mnie jakoś zbanować?? i nie chcem grać przez xboxlive i tak w ogóle to przez co on się łączy do xboxlive Proszę nie usuwać tematów gdyż to dal mnie ważne


Nie wiedziałem gdzie to umieścic
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

oczywiscie ze moga ban jest zapisywany w keyvalut a nie u ms
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

A ja słyszałem że jak się podłąnczy do xboxlive to wtedy banują .Zawsze ciekawi mnie jak oni te bany dają przecierz można jakoś sie ,,odbanować"
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

grzech1991 napisał:
oczywiscie ze moga ban jest zapisywany w keyvalut a nie u ms
Co ty za bzdury gadasz. Jak nie gra online to bana nie dostanie.
Bana dostaje sie za gre ONLINE na piracie.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

cux napisał:
grzech1991 napisał:
oczywiscie ze moga ban jest zapisywany w keyvalut a nie u ms
Co ty za bzdury gadasz. Jak nie gra online to bana nie dostanie. Bana dostaje sie za gre ONLINE na piracie.
imo. on chcial go nastraszyc ,niech dziecko nie zadaje glupich pytan
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

Watpie, ze chcial go postraszyc. grzech po prostu cos sie ostatnio naczytal o keyvalut i rozsiewa jakies bzdury. Wyobraz sobie, ze nawet w prywatnej korespondencji ze mna jakies bzdury pisal, kiedy zadalem mu proste pytanie. Specjalista to on na pewno nie jest.

A co do tematu, faktycznie glupie pytanie dziecko zadaje.
Ban sie bierze z powietrza i wlatuje przez te male otworki do konsoli, to taki wirus jakby.
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

A propo mam juz 18 skończyłem 2 tygodnie temu :p TO JAK NIE BĘDĘ MIAŁ KABLA SIECIOWEGO TO MNIE NIE ZBANUJĄ.Ale jak oni kogoś banują nieodwracalnie??


UP:Ale mnie przestraszyłeś po nocach nie będę mógł spać
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

oczywiscie cux "Specjalista to on na pewno nie jest." pytasz sie a pozniej uznajesz ze ja nie mam wiedzy wiec jak nie mam to po co pytasz? ja Ci tlumacze abys podlaczyl konsole i sprawdzil czy jest ban a Ty dalej swoje... jak nie wierzysz to zapraszam na scene

TO JAK NIE BĘDĘ MIAŁ KABLA SIECIOWEGO TO MNIE NIE ZBANUJĄ.Ale jak oni kogoś banują nieodwracalnie??

banuja bo ban nie jest w momencie odpalenia kopi bez patcha na live, tylko ogolnie (czyli nawet na singlu)

konsole sa najczesciej banowane nieodwaracalnie
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

Ale co ja niby mam probowac, skoro codziennie lacze sie z XBOX Live i pobieram z niego zawartosci? Themy, obrazki i inne duperele. Nie wiem o co Ci koles chodzi. Ja sie pytalem o gre na Xtreme online a piraty. Bana nie mam, a gram na piratach w singlu od poczatku, czyli od paru miesiecy. Przyjmij to w koncu do wiadomosci i wbij sobie do łba, bo moze i cos gdzies wyczytales, ale byly to brednie.

Ja to wyjasnie, bana dostajesz tylko i wylacznie gdy GRASZ ONLINE na flashu Xtreme. Jesli grasz na singla, bez kabla w gniazdku, to zaden ban Ci nie grozi.
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

Cux. Jesteś dzieciaku w błędzie. Grzech ma w stu procentach rację. Bana można dostać nie podłączając konsoli do internetu. Fakt faktem, że jak nie podłączamy do ban nam wisi ale Grzech ma rację.
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

Laska napisał:
Cux. Jesteś dzieciaku w błędzie. Grzech ma w stu procentach rację. Bana można dostać nie podłączając konsoli do internetu. Fakt faktem, że jak nie podłączamy do ban nam wisi ale Grzech ma rację.

To w końcu jak jest?? niby głupie pytanie (ktoś tam up powiedział) a nikt nie potrafi odpowiedzieć a ja musze mieć 100% bezpieczeństwa
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

careira napisał:
Laska napisał:
Cux. Jesteś dzieciaku w błędzie. Grzech ma w stu procentach rację. Bana można dostać nie podłączając konsoli do internetu. Fakt faktem, że jak nie podłączamy do ban nam wisi ale Grzech ma rację.

To w końcu jak jest?? niby głupie pytanie (ktoś tam up powiedział) a nikt nie potrafi odpowiedzieć a ja musze mieć 100% bezpieczeństwa
Słuchaj zdania Grzecha on na 100 % ma rację. Cux to nowicjusz ma wiedzę ogólną.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

Do grzech'a sie nie doczepie, bo w sumie tylko ten jeden jego wybryk z kayvalut mozna zaliczy do "wpadek", za to Laska, to typ, ktory wczoraj nauczyl sie flashowac konsole, a dzisiaj robi flashe za 20 zl. Noob do potegi entej, poczytaj sobie jego posty i opinie innych forumowiczow na jego temat-lamer i tyle. Wyobraz sobie, ze nawet jakis czas temu utworzyl temat "co wam sie we mnie nie podoba", kumasz? Co za debil..

A ja nie mowie tego, co mi sie podoba, tylko to, co jest potwierdzone przeze mnie i innych graczy. Jak to mozliwe, ze Laska, grzech i 90% tego i innych fora gra na piratach online i bana nie ma? Odpowiedz jest prosta. Graja na iXtreme i bana nie lapia. Bana dostaniesz tylko i wylacznie wtedy, kiedy bedziesz gral na kopiach na flashu Xtreme. Jesli nie masz w planach w ogole podpinania konsli do internetu to zadnego bana nie dostaniesz.

Co was ludzie popierdolilo? Jak moze koles dostac bana, skoro do neta konsoli nie podlaczy?
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

A poza tym to nawet logika podpowiada bany nie biorą się z powietrza tylko z xbox live
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

"Ale co ja niby mam probowac, skoro codziennie lacze sie z XBOX Live i pobieram z niego zawartosci? "

wiec laduj ixtreme i sie ciesz!

Ja to wyjasnie, bana dostajesz tylko i wylacznie gdy GRASZ ONLINE na flashu Xtreme. Jesli grasz na singla, bez kabla w gniazdku, to zaden ban Ci nie grozi.

szkoda mi konsoli bo firmware nie ma nic do rzeczy, i tak jak pisalem wczesniej granie ONLINE nie ma nic do rzeczy!

Laska, widze ze sie znasz cux ma jakies swoje teorie na ten temat...

"Do grzech'a sie nie doczepie, bo w sumie tylko ten jeden jego wybryk z kayvalut mozna zaliczy do "wpadek""

coz jak juz bym sie mial czepiac keyvalut . (sluchaj tak wracajac ja nie zawsze mam tez racje ja sie opieram na scenie)

system banowania wyglada tak

gra bez patchy/pewnych komponentow (i tu jeszcze nie wiadomo jakich) --->keyvalut to sobie zapisuje (oczywiscie dash i live nie ma nic do rzeczy) --->podczas laczenia do live keyvalut wysyla info do ms (ze zostala gra uruchomiona bez patchy) ---> ms banuje konsole ---> widzimy komunikat

i sprawa prosta

"dzisiaj robi flashe za 20 zl. "

pozostawie to bez komenatarza bo w sumie do laski nic nie mam (ale pozostawienie bez komentarza to rowniez komentarz .)

wracajac do ostatniego postu cux

flash nie ma nic do rzeczy, jest tak jak napisalem z czego JASNO wynika ze bycie podlaczonym do live konsole gowno dostaje

faktem jest ze ban zewnetrzny (na serwerach ms) wystepuje dopiero po podlaczeniu do internetu, jednak wyslanie informacji z keyvalut do ms da sie jedynie zatrzymac infectusem z konsola bez hdmi wiec? ogolnie nie da sie, smialo mozna nazwac ze ban wystepuje juz w samym keyvalut


" A ja nie mowie tego, co mi sie podoba, tylko to, co jest potwierdzone przeze mnie i innych graczy. "

pamietaj, czasami keyvalut nie zapisuje danych (nie wiadomo czemu) i ms nie banuje konsol
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

Aha a zaufany koleś na allegro mówi że na jakimś tam flashu bez tego patcha gra offline jest w pełni bezpieczna
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

Gra offline jest bezpieczna i na Xtreme (bez patchy) i na iXtreme (z patchami). Nie sluchaj ich, cos sobie jeden wymyslil, a drugi z glupoty, zeby mi "dojebac" tekstami w stylu "on sie nie zna" albo jest "poczatkujacy" , go popiera. Offline graj smialo w byle co i na byle czym. Bana nie dostaniesz. Inaczej 95% posiadaczy xboxow mialaby bana. POMYŚL!
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

95% - 94%.... cux możesz mi powiedzieć skąd to wiesz? od kolegów? od koleżanek?
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

"Cux" Wiesz tyle ile wyczytałeś w necie i na innych forach internetowych. Ban zapisuje się w keyvault konsoli jeżeli włożysz grę bez patchy to automatycznie konsola zostaje zbanowana a podłączając ją do LIVE zostaniesz o tym poinformowany. "Cux" nikt tu nie chce Ci jak ty to powiedziałeś "dojebać" tylko razem z Grzechem próbujemy Ci uświadomić, że twoja wiedza jest zbyt ogólnikowa. Nie wprowadzajmy ludzi częściowo
w błąd a przynajmniej ty tego nie rób.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kabel sieciowy a ban

Dobra, troche przesadzilem, sorka. ;) Jednak wygadujecie same glupoty, sam mam dwie gry ktore nie posiadaja patchy, jest to Hitman Blood Money i cos jeszcze. I powiedz mi, jak to mozliwe, ze od 3 miesiecy nie mam zadnego bana? Twoja teoria zostala obalona po prostu i tyle. Jesli chodzi o ten caly kayvalut to moze i macie racje, moze faktycznie gdzies jakies dane sie tam zapisuja-ok. Ale ma sie to nijak do bana, bo powtarzam: 3 miesiace lacze sie bezproblemowo z XBL, ba nawet gram w oryginalne GTA IV (konkretniejto do niedawna gralem-sprzedalem). Wiec co mi o tym powiesz? A moja wiedza nie jest "ogolnikowa", tylko troche glebsza. Ja nie siedze na forum tylko,zeby pisac, ale rowniez czytam.. Czytam, czytam, czytam i jeszcze raz czytam. Najwyrazniej Ty tego nie potrafisz, skoro chcesz wcisnac mi swoja racje. Gdzie cos wyczytales o keyvalut, ale gowno z tego wyszlo.

I nie pisz mi prosze, czy to Laska, czy grzech1991, co ja wiem, a czego nie. Wyobraz sobie, ze to nie jedyne forum, ktore "czytam". na xboxonline juz nie raz np. Juchy (wiadomo, duza persona) zjechal grzecha1991 za wygadywanie glupot.

Odnies sie jakos do tego, co napisalem. Jestem bardzo ciekawy twojej odpowiedzi.
Jak to mozliwe, ze gram w gry bez ptachy, mam Xtreme, lacze sie bezproblemwo z XBL i zadnego bana nie mam? Ja rozumiem, jakby to byl dzien,tydzien po takiej grze i dostalbym bana. Ale tak? NIE MA i nie bedzie. Za dlugo to trwa, aby tyle "monitorowali konsole", ktora codziennie laczy sie z XBL.

Gra offline na Xtreme bez ptachy czy gra offline/online na iXtreme z patchami-zadnych banow nie ma. Moze i keyvalut cos tam sobie zapisuje, ale bana sie za to nie dostaje.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom