• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Kabel VGA a wejście w Tv

Bartek

Świeżak
Świeżak
#1
Problem tkwi w tym, że w TV mam wejscie VGA, ale tylko tak gdzie jest Wejście dla PC. Czy o to chodzi? Bez problemu bedzie działało na tam wejściu?
 


FaryN

Użytkownik
Użytkownik
#5
Mam taki problem kupiłem kabel VGA i taki mini adapter żeby podłączyć pod stary monitor z wbudowanym VGA podłączyłem konsole i brak obrazu podłączyłem do TV LCD z VGA też to samo
 

fincz

Użytkownik
Użytkownik
#6
Faryn prawdopodobnie masz ustawiona nie obsługiwana rozdzielczość na monitorze i tv, podłącz X'a do alternatywnego monitora i ustawa rozdzielczość obsługiwana przez monitor i tv (poszukaj w instrukcji obsługi jaka to rozdzielczość, na pewno 640x480 będzie wśród nich).
 

fincz

Użytkownik
Użytkownik
#8
Jak wiadomo telewizory lcd jeśli podłączasz do nich coś przez VGA są bardzo wybredne co do obsługiwanych rozdzielczości, możliwe ze masz w X'ie ustawiona taka rozdzielczość której ten tv nie obsługuje. Musisz podłączy X'a gdzieś indziej i ustawić rozdzielczość obsługiwaną przez telewizor. Tak samo miałem u siebie jak chciałem podłączyć X'a pod tv samsunga, jedyna wspólna rozdzielczość jaka miała konsola i tv to 1920x1080 w moim wypadku.
 
Do góry