• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Kabel VGA a wejście w Tv

Bartek

Świeżak
Świeżak
Problem tkwi w tym, że w TV mam wejscie VGA, ale tylko tak gdzie jest Wejście dla PC. Czy o to chodzi? Bez problemu bedzie działało na tam wejściu?

FaryN

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem kupiłem kabel VGA i taki mini adapter żeby podłączyć pod stary monitor z wbudowanym VGA podłączyłem konsole i brak obrazu podłączyłem do TV LCD z VGA też to samo

fincz

Użytkownik
Użytkownik
Faryn prawdopodobnie masz ustawiona nie obsługiwana rozdzielczość na monitorze i tv, podłącz X'a do alternatywnego monitora i ustawa rozdzielczość obsługiwana przez monitor i tv (poszukaj w instrukcji obsługi jaka to rozdzielczość, na pewno 640x480 będzie wśród nich).

fincz

Użytkownik
Użytkownik
Jak wiadomo telewizory lcd jeśli podłączasz do nich coś przez VGA są bardzo wybredne co do obsługiwanych rozdzielczości, możliwe ze masz w X'ie ustawiona taka rozdzielczość której ten tv nie obsługuje. Musisz podłączy X'a gdzieś indziej i ustawić rozdzielczość obsługiwaną przez telewizor. Tak samo miałem u siebie jak chciałem podłączyć X'a pod tv samsunga, jedyna wspólna rozdzielczość jaka miała konsola i tv to 1920x1080 w moim wypadku.

Do góry