Kabel VGA a wejście w Tv

Bartek

Świeżak
Świeżak
Problem tkwi w tym, że w TV mam wejscie VGA, ale tylko tak gdzie jest Wejście dla PC. Czy o to chodzi? Bez problemu bedzie działało na tam wejściu?
 

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel VGA a wejście w Tv

tak masz telewizor lcd
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kabel VGA a wejście w Tv

adamo nie spamuj !, jeśli masz telewizor lcd to bez problemu nie wiem jak na starszych
 

cien

Użytkownik
Użytkownik
Czesc ja mam taki problem bo mam x'a z usa i nie mam dzwieku na tv hd...;(
 

FaryN

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem kupiłem kabel VGA i taki mini adapter żeby podłączyć pod stary monitor z wbudowanym VGA podłączyłem konsole i brak obrazu podłączyłem do TV LCD z VGA też to samo
 

fincz

Użytkownik
Użytkownik
Faryn prawdopodobnie masz ustawiona nie obsługiwana rozdzielczość na monitorze i tv, podłącz X'a do alternatywnego monitora i ustawa rozdzielczość obsługiwana przez monitor i tv (poszukaj w instrukcji obsługi jaka to rozdzielczość, na pewno 640x480 będzie wśród nich).
 

FaryN

Użytkownik
Użytkownik
Możesz jakoś bardziej powiedzieć co zrobic ;x

czytałem tą instrukcje ale jej nie rozumiem ;/
 

fincz

Użytkownik
Użytkownik
Jak wiadomo telewizory lcd jeśli podłączasz do nich coś przez VGA są bardzo wybredne co do obsługiwanych rozdzielczości, możliwe ze masz w X'ie ustawiona taka rozdzielczość której ten tv nie obsługuje. Musisz podłączy X'a gdzieś indziej i ustawić rozdzielczość obsługiwaną przez telewizor. Tak samo miałem u siebie jak chciałem podłączyć X'a pod tv samsunga, jedyna wspólna rozdzielczość jaka miała konsola i tv to 1920x1080 w moim wypadku.
 

FaryN

Użytkownik
Użytkownik
Znaczy bo jest tak gram pod tv na kablu AV( tv jest stary ) i wolałbym grać pod monitorem CRT i kupiłem taki zestaw NAJLEPSZY KABEL XBOX 360 VGA HD AV ZŁOCONY !!! (629497770) - Aukcje internetowe Allegro po podłączeniu nie ma obrazu. tak samo z LCD tv
 

Do góry Bottom