Kabel VGA do Xbox'a

djinsekt

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie

Przymierzam się do zakupu X-a.Na początku będzie śmigał z monitorem CRT 19''. W przyszłości będzie coś o wiele lepszego.

Muszę kupić kabel do podłączenia a w sklepie zaśpiewali mi 40zł. Czy takie coś mogłoby być. >> KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED + AUDIO (2340273787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wiem,że różnie to z tą jakością kabli jest.Jedni narzekają,inni zachwalają.

Z góry dziękuję za każdą sensowną poradę. :wink-new:
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Na takim kablu nie będziesz miał dobrej jakości. Jeśli vga, to tylko oryginalny ms, albo bigbena. Było już nie raz o tym. Jak masz monitor z DVI, to kup przejściówkę DVI-HDMI, o wiele taniej wyjdzie i lepiej.
 

djinsekt

Użytkownik
Użytkownik
 

Krzysztof Marek

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem jeden kabel za 15 zł i podziękowałem jakoś beznadziejna a do tego kabel padł po tygodniu teraz zakupiłem oryginalny kabel bigbena i jestem bardzo z niego zadowolony Tobie polecam zrobić tak samo :)
 

djinsekt

Użytkownik
Użytkownik
Czy to jest oryginalny kabelek od MS?! albo taki sam ale powystawowy z gwarancja O takie cudeńko

Prosiłby o potwierdzenie bądź zanegowanie,że to kabelek oryginalny.

Pozdrawiam
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
pisze nawet wielkimi literami ze oryginalny, to nie jakies dziecko z allegro tylko sklep wiec jaj sobie nie robia
 

djinsekt

Użytkownik
Użytkownik
Temat do zamknięcia. Kabel już dawno temu zakupiony. Dziękuję za wszelaką pomoc :)
 

Do góry Bottom