Kabel VGA-HDMI

edenek

Użytkownik
Użytkownik
Co myślicie o takim kablu:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Będzie działał lepiej niż ten?:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

wiem ze do pierwszego biedzie trzeba dodatkowo dźwięk doprowadzać. Ale chodzi mi o jakość video.

haterox

Użytkownik
Użytkownik
Jakość będzie taka jak na monitorze podłączonym przez kabel d-sub (rc-232), bo w końcu takie masz wyjście na ekran.
Nie wiem tylko czy jest ktoś kto wie jaką maksymalną rozdziałke można wyciągnąć na tym kablu, bo od razu mówię, że szału nie będzie. Ja np. na takim kablu, który przedstawiłeś wyciągałem na monitorze max 640 x 480 ;]

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
po mojemu to działac nie będzie bo po HDMI jest cyfrowy przekaz a z VGA idzie analogowo. by to miało sens potrzebny jest jeszcze konwerter sygnału a to już nie opłacalna sprawa.

haterox

Użytkownik
Użytkownik
po mojemu to działac nie będzie bo po HDMI jest cyfrowy przekaz a z VGA idzie analogowo. by to miało sens potrzebny jest jeszcze konwerter sygnału a to już nie opłacalna sprawa.
Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Gdyby to nie działało, to nikt by tego nie sprzedal a 20-stu ludzi nie kupiło by tego (patrz aukcja).

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
naiwnych nigdy nie brakowało a allegro nie jest żadnym wyznacznikiem. nie ma takiej opcji by bez konwertera działało. poczytaj trochę w necie a poyem dyskutuj.

Do góry