Kabel VGA

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie odnosnie kabla VGA zeby klocka do monitora podlaczyc. Czy te kable z allegro po +/- 10-20zl sa dobre czy lepiej doplacic i miec spokoj? Chodzi mi o jakosc tekstur itp. Jesli byl taki temat to przepraszam ale potrzebuje odp. Z gory dzieki
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
A co do tego maja tekstury? Na takich tanich kablach możesz mieć przebicia (szczególnie widoczne na literach, taki jakby cień się rzuca). Lepiej dołożyć. A jeszcze lepiej kupić kabel HDMI>DVI o ile możesz tak się podłączyć.
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
no wlasnie mam monitor full hd ale bez hdmi tylko vga..
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej dołożyć trochę więcej na dobry kabel. Tanie mogą nie mieć ekranowania każdej żyły.
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
Czyli kupic kabel M$ albo Bigbena? A czy wyciagne na nich jakosc full hd ? 1920x1080p. Monitor Asus VH222D
 
tak wyciagniesz, ale jak masz vga to to analog czyli moga wystepowac zniekszaucenia ekranu i pamietaj o przejscioce na glosniki
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
no przejsciowke juz mam ale nie wiem gdzie kupic ten kabel na allegro jest 1 bigben za 70 zl chyba go wezme bo M$ nie ma
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Rozdziałke wyciągniesz taką jaką obsługuje monitor, kabel nie ma znaczenia. Zniekształcenia obrazu będą przy tanim kablu, gdzie nie ma ekranowania żył rgb i H, V . Bierz tego bigbena za 70 zł i koniec tematu :p
 

Do góry Bottom