Kail X Link na routerze

Skay

Użytkownik
Użytkownik
Witam ostatnio usłyszałem, że można zainstalować Kai X Link bezpośrednio na routerze dowiedziałem się także, że nie wszystkie routery posiadają taką możliwość bo muszą mieć bodajże pamięć flash 4 mb. Ja mam akurat liveboxa. I tu pojawia się moje pytanie czy ktoś z Was próbował już tej sztuczki lub czy zna stronę gdzie jest instrukcja krok po kroku najlepiej PL :) Proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)

Skay
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Nic takiego nie słyszałem. Livebox napewno nie obsługuje. Musiało by to być coś pokroju linksysa, na którym można zainstalować system linux (np tomato), a w nim już można zakładać różne serwery www/poczta, skrypty itp.

Według mnie nie ma czegoś takiego jak kai na routerze, jak byś niby sterował tym?

Może pomyliłeś coś z działaniem poprzez router (nie trzeba mieć konsoli podpiętej bezpośrednio do PC, tylko do routera, a na PC kai i tak działa świetnie)
 

Skay

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj jest temat na xbox scene o tym :) Can I Install The Xlink Kai Engine On My Router? - Scenyx Entertainment Community a tu jest stronka z softem do routera www.dd-wrt.com | Unleash Your Router więc coś może by z tego było :) proszę o dalsze wskazówki i dziękuję za pomoc do tej pory pozdrawiam

Skay
 

Do góry Bottom