Kampania Halo 2 nie zadziała w 1080p na Xboksie One?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Od pierwszych informacji o Halo: The Master Chief Collection przedstawiciele 343 Industries zapewniają, że wszystkie tytuły z kolekcji będą śmigać w 60 klatkach na sekundę i 1080p. Jednak jak się okazuje bardzo możliwe, że z kampanią Halo 2 zapoznamy się w niższej rozdzielczości.

W sprawie na forum NeoGAF postanowił wypowiedzieć się dyrektor marki – Frank O'Connor – który podkreślił, że kampania Halo 2 może działać w innej rozdzielczości:

Możliwe, że kampania Halo 2 Anniversary będzie działać w innej rozdzielczości, aby zapewnić odpowiednie buforowanie klatek animacji.
Studio stara się „przezwyciężyć tę przeszkodę”, ale ten problem na pewno nie jest dobrą wiadomością dla sympatyków uniwersum. Według opinii O’Connora ta sytuacja jest spowodowana pójściem na łatwiznę twórców, którzy na stary silnik nałożyli nowe elementy.

Sytuacja jest odrobinę zabawna, ponieważ Halo 2 zadebiutowało na rynku w 2004 roku... A jak widać przez lenistwo programistów nawet ten tytuł może nie zadziałać na Xboksie One w 1080p.​

 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hmm... czyli Halo 2 w kampanii będzie poniżej 1080p, ale na multi to już będzie normalnie? A z Halo 1, Halo 3 i Halo 4 nie mają problemów z podbiciem rozdzielczości. No to już jak dla mnie abstrakcja .
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
haha to jest wręcz śmiech na sali.

Przy nowych konsolach nawet nie powinniśmy rozmyślać czy gra pójdzie w 1080p.. ona po prostu musi w takiej rozdzielczości chodzić. A tutaj wywody czy pójdzie.... no pójdzie... ale czy na pewno pójdzie..? Hehe normalnie istny kabaret.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
haha to jest wręcz śmiech na sali.

Przy nowych konsolach nawet nie powinniśmy rozmyślać czy gra pójdzie w 1080p.. ona po prostu musi w takiej rozdzielczości chodzić. A tutaj wywody czy pójdzie.... no pójdzie... ale czy na pewno pójdzie..? Hehe normalnie istny kabaret.
W tym przypadku, to nie wina konsoli. Halo CE Anniversary było w 1080p jakoś na X360, więc czemu XO nie mógłby ogarnąć Halo 2 w 1080p? Odpowiedź nasuwa się SAMA: Lenistwo. Na przyszłość czytaj całego newsa, a nie tylko nagłówek ^.^
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
hehehe ale mnie rozbawil temat:D
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
A już mi się wydawało że ms się trochę odbił od dna, a po e3 znów zaczyna sobie strzelać w stopy.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Liczyłem na to, że cała ta kolekcja będzie robiona od podstaw a wygląda na to, że będzie to tylko przeportowany odgrzewany kotlet i odcinanie kuponów od bądź co bądź świetnej serii. Szkoda. Już lepiej by było jakby się skupili na Halo 5:Guardians.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
W tym przypadku, to nie wina konsoli. Halo CE Anniversary było w 1080p jakoś na X360, więc czemu XO nie mógłby ogarnąć Halo 2 w 1080p? Odpowiedź nasuwa się SAMA: Lenistwo. Na przyszłość czytaj całego newsa, a nie tylko nagłówek ^.^
Jak widzę nagłówki iż na nowych konsolach coś nie będzie chodzić w 1080p to samo od siebie nasuwa się, iż to lenistwo.
Przecież dla chcącego to nic trudnego.

Z resztą co będę tłumaczyć 90% forum wie o co chodzi :).

Dlatego nawet nie tracę czasu czytając takie coś. Nowa konsola = mus 1080p i koniec kropka.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Jak widzę nagłówki iż na nowych konsolach coś nie będzie chodzić w 1080p to samo od siebie nasuwa się, iż to lenistwo.
Przecież dla chcącego to nic trudnego.

Z resztą co będę tłumaczyć 90% forum wie o co chodzi :).

Dlatego nawet nie tracę czasu czytając takie coś. Nowa konsola = mus 1080p i koniec kropka.
Czyli w tym przypadku tylko PS4 może nam to zagwarantować, bo Microsoft się niezbyt o to postarał.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
znowu temat rozdzielczości, który wszystkich podnieca :) dla mnie ważne jak to będzie chodzić i gameplay a nie czy będę miał 1080 czy 900p. Poza tym podniecacie się, a póki co to tylko spekulacje.
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Lenie sa w tym Microsoft Studios.Nie wierze ze Halo 2 nie pojdzie w 1080p na XO. Najprawdopodobniej AC Unity ma chodzic w 1080p i 60fps na obu konsolach, a taka gra z przed 10 lat nie pojdzie na maszynce MS.
 

Do góry Bottom