Karta 256mb - ile save'ów?

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
witam
mam do was pytanko, a mianowicie ile mniej wiecej mi save'ow wejdzie na karte pamieci 256mb?
 

ModWorld

Użytkownik
Użytkownik
To zależy od gier. Sam save od PES10 zają mi 40mb. Jak nie masz HDD, to nawet update ci zabierze miejsce. Ale na pewno ci będzie brakowało miejsca. Mówię z doświadczenia ;)
 

truecrime

Banned
Użytkownik
Ja mam już ok 30 gier odpalonych, zupdate'owanych, savów pełno nawet premium theme i mam jeszcze 160mb wolnego miejsca, tak więc starczy na dosyć dużą ilość sav'ów taka karta :)
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
ja bede mial przerobiona konsole wiec update'y odpaja :p chodzi mi o czyste save'y gier... czy sporo tam tego "wlezie" :p
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
jedna gra przeważnie porzebuje 1mb na full savów, więc duzo :)
 

Kalita

Banned
Mi kiedyś ok. 49 wszedło
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
hehe czyli troche sie bede musial nameczyc zeby ja zapelnic :D dziekuje wszystkim za pomoc :) pozdrawiam
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
nie kupuj karty pamięci lepiej kub pendrive 4 gb taka sama cenna albo i taniej a masz więcej miejsca
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
nie kupuj karty pamięci lepiej kub pendrive 4 gb taka sama cenna albo i taniej a masz więcej miejsca
to już lepiej kupić dysk twardy 20gb za 55 zł
20 GB 20GB Dysk Xbox 360 20 GB oryginalne (1137025724) - Aukcje internetowe Allegro
 

majkl

Użytkownik
Użytkownik
teraz już nie opłaca się kupowac oryginalne karty Microsoftu bo przy nowym dashu można używac USB. Ja na karcie 256 zmieściłem mało save'ów bo np. ten z Batmana miał onad 100 mega! Myślę, że 1GB to minimum.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Rzeczywiście już lepiej kupić pendrive lub dysk twardy. Karty pamięci i nowy dash? Raczej nie bo lepiej już zrobić z pendrive'a dysk. Naprawdę się nie opłaca.
 

Franke777

Użytkownik
Użytkownik
pendriva se podłącz jeśli Ci brakuje ja zanim miałem dysk jechałem na własnym pendive 2 gb ;]
 

Do góry Bottom