Każdy bohater w kampanii Halo 5: Guardians zaoferuje nam inną rozgrywkę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Twórcy poinformowali, że wszyscy bohaterowie w kampanii Halo 5: Guardians będą się od siebie różnić posiadanymi umiejętnościami oraz stylem rozgrywki. Jest to na pewno ciekawy patent, który skłoni największych sympatyków serii do ponownego poznawania opowieści.

Tryb single-player jest istotny dla deweloperów, którzy wierzą, że różnorodność rozgrywki umili zmagania śmiałkom. Nie możemy oczywiście liczyć na wielkie zmiany i rozbudowane klasy postaci, ale według opublikowanych informacji bohaterowie będą wyróżniać się ciekawymi zdolnościami.

Oczywiście niezależnie od wybranej postaci trzon opowieści nie zostanie naruszony – niektóre dialogi mogą się odrobinę różnić, na twarzach żołnierzy pojawią się inne reakcje, ale za każdym razem historia będzie zmierzać do jednego miejsca.

Deweloperzy podkreślają, że fani kooperacji będą mogli dowolnie dołączać do rozgrywki i wybierać postać, w którą chcą się wcielić – oczywiście, jeśli dany heros będzie dostępny.

Zawodnicy będą się wyróżniać nawet takimi szczegółami jak wygląd HUD-a:



Zaintrygowani? Ja z chęcią zapoznam się z tą opowieścią... A później z przyjemnością wskoczę na serwery, aby rozegrać kolejne dynamiczne i smaczne pojedynki w Halo 5: Guardians.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
I w takiej sytuacji żałuję, że olałem sobie wszystkie Halo :D. Żeby zrozumieć 5 część trzeba mieć jakąś wiedzę z poprzednich? Czy ty już taki tasiemiec, że nawet osoba nie obyta z poprzednimi odsłonami da radę załapać "o co kaman"?
 

bigone

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I w takiej sytuacji żałuję, że olałem sobie wszystkie Halo :D. Żeby zrozumieć 5 część trzeba mieć jakąś wiedzę z poprzednich? Czy ty już taki tasiemiec, że nawet osoba nie obyta z poprzednimi odsłonami da radę załapać "o co kaman"?
Polecam zapoznać się z Master Chef Colection. Płytkę można zakupić juz poniżej 100 zeta. Polecam [emoji3]
 

warone

Banned
Użytkownik
Cos tam byś zrozumiał grając tylko w 5 ale pewnie miał byś duzooooo pytań , po co dlaczego itp itd . Lepiej jak masz czas zakup kolekcje MCC i zagraj .
 

Do góry Bottom