Kiedy nowy live update

zibby13

Świeżak
Świeżak
Orientujecie sie kiedy bedzie kolejna aktualizacja dla xboxa? Chcialem przerobic konsole ale najzwyczajniej w swiecie nie wiem czy mi sie oplaca
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli dajesz komuś do przerobienia za kaskę to ja bym poczekał no chyba, że grasz głównie w gry AP25(mw2, blackops, fable 3, hot pursuit). Sądzę, iż następna aktualka będzie wrzesień/październik (napewno bf3 i mw3 będą miały nowe zabezpieczenia).
 

zibby13

Świeżak
Świeżak
A gdzies na forum mi sie kojarzy ze na forum pisalo cos o koncu sierpnia i da dostep do youtube i cos tam jeszcze,nie wiecie kiedy ma byc?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Koniec sierpnia 2011 (informacja nie jest potwierdzona) ale chyba nic znaczącego nie będzie wprowadzać okaże się jak wyjdzie
Xbox 360 system software - Wikipedia, the free encyclopedia
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
@młody
Ma być zmieniony cały wygląd dasha ale przecież to tak niewiele :) Na pewno będzie fala banów dla oflagowanych konsoli to macie jak w banku :)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po pierwsze to mlody:)
..a tak na serio to skąd pomysł z tą falą banów - czemu dopiero teraz?
Ja mam flagę od kiedy wyszły zabezpieczenia AP i bana nie widać:) - nie mówie że będzie tak do końca świata ale czemu akurat teraz?:D
"znaczącego" - chodziło mi że nie będzie wprowadzać żadnych nowych AP i nie trzeba będzie wrzucać nowego FW do napędu itd. (chociaż podkreślam że na 100% będzie wiadomo dopiero jak wyjdzie aktu...)
 

Do góry Bottom