Kierownica do Xkloxka - proszę o opinię tudzież poradę

krakow2000

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Nie jestem jakimś tam WIELKIM fanem wyścigów ale zawsze chciałem kupić sobie kierownicę do gier :) w związku z tym mam pytanie. Znalazłem na allegro 2 oferty:
1. MS X360
2. "Normalna" kierownica
O ile druga to "typowa" kierownica z "pedałami" to ta druga to wygląda mi na "wynalazek" i nie wiem jak się spisuje w grach wyścigowych. W sumie wygląda ciekawie aczkolwiek... jak się sprawdza w praktyce i czy warto taką zakupić czy poszukać kierownicy z "pedałami".
"Normalną" kierownicę podałem dla przykładu.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nowa kierownica ms wcale jej nie przypomina, druga kierownica może być niekompatybilna, nie słyszałem o takiej, poza tym jest napisane "XBOX' nie xbox 360. Odsyłam do http://xboxforum.pl/sprzet-f11/kierownica-ktora-lepsza-23627.html
 

alex___17

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie brałbym ani jednej ani drugiej. Jeśli chodzi o pierwszą to spójrz na ten filmik Xbox360 Wireless Speed Wheel hands on!! - YouTube i zobacz jak się gra na bezprzewodowych kierownicach. Ta druga to zabawka, więc żadnej frajdy z kierowania nie będzie a przecież o to chodzi. Dołóż 60 zł i kupuj tę KIEROWNICA MC2 MICROCON CZARNA XBOX 360 (1882118595) - Aukcje internetowe Allegro
 

Blue

Użytkownik
Użytkownik
nie kupuj typu Manta czy inne krzaki ... na x360 only

-fanatec
-microsoft
-logitech drive fx

reszta to shit, mc2 strasznie awaryjne

pzdr
 

TheSkater59

Użytkownik
Użytkownik
nie kupuj tego shitu . Polecam ci logitech drivefx posiadam ją i sprawuje się dobrze .Na allegro można ją wylicytować do 250zł max ;)
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
ehh a kiedys były nowki po 100zł to nie brałem...
 

Do góry Bottom