Kierownica ktora lepsza?

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
tak, tylko pierwszy xbox - do x360 nawet nie podłączysz
 

Biernacik

Użytkownik
Użytkownik
Jaką polecacie kierownicę do xbox 360 ? Wcześniej używałem Microsoft Wireless Racing Wheel, która zepsuła się ;/ Głównie chodzi mi o kierownicę do F1 i Forzy. Cena max do 400 zł
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Najlepsza kierownica do racerów pokroju F1 i FM to MS lub Logitecha :) i tych szukaj
 

HaKKuN

Użytkownik
Użytkownik
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
Jaką polecacie kierownicę do xbox 360 ? Wcześniej używałem Microsoft Wireless Racing Wheel, która zepsuła się ;/ Głównie chodzi mi o kierownicę do F1 i Forzy. Cena max do 400 zł
KIEROWNICA LOGITECH DRIVE FX stan BDB (1839745752) - Aukcje internetowe Allegro sam ja mialem kiedys i gra sie na mniej rewelacyjnie...

natomiast oboecnie podobam i sie ta KIEROWNICA MAD CATZ XBOX360 BEPRZEWODOWA (1847492686) - Aukcje internetowe Allegro wyglada fajnie ma lopatki i lewarek biegow ktory sobie mozna ustawic jako reczny i gra gitara

ewentualnie wlasnie zauwazylem aka wypas kiere http://www.amazon.co.uk/Ferrari-F458-Italia-Racing-Wheel/dp/B005K1SI8A/ref=sr_1_5?s=videogames&ie=UTF8&qid=1317930069&sr=1-5

jak dla mnie to marzenie taka kiera
 

Gilban1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xbox 360 Wireless Speed Wheel

Witam. Ja właśnie dzisiaj sobie kupiłem tę kierownicę i właśnie stwierdziłem że jest to coś pięknego. Na pierwszy ogień poszedł Forza Motorsport 4 - super jazda.
Na drugi ogień poszedł NFS Hot Pursuit - rewelacja. Już więcej nie kupię żadnych wyścigów na PC.

Grając tą kierownicą - choć wygląda bardziej na kierownicę od samolotu/jachtu możemy łokcie trzymać na kolanach, podłokietnikach od fotela - nie ma tu problemu. kąt trzymania jej też nie stanowi problemu

Jestem zachwycony. Bardzo polecam.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Dla fanu może i ujdzie, ale do dokładniejszej jazdy to odpada, np. w f1
 

pitast

Świeżak
Świeżak
Witam, nabylem te kierownice (MadCatz Xbox 360 Wireless Racing Wheel ) dokladnie w polowie lipca.
Z racji tego , ze dzieckiemnie jestem i dbam o takie zabawki mysalem iz troche wytrzyma . Niestety dzis odnioslem do sklepu zeby wyslali do serwisu.
Niestety nie mialem farta gdyz nie mieli takiej na stanie ( Saturn w Berlinie ) mlody , nowy pracownik wymienilby mi ja na nowke , a tak wezwal kierownika dzialu i ten stwierdzil , ze trzeba wyslac do serwisu.

Zaczelo sie od skrzypienia prawej lopatki po kliku dniach czasami lopatka nie dzialala jak trzeba. Minelo kolejnych kilka dni przestala dzialac i lewa. Pozniej na zmiane albo jedna lub druga nie dzialala skonczylo sie , ze przestaly na dobre dzialac obie.
Najlepsze jest to , ze tak na prawde zaczalem jej uzywac kiedy zakupilem nowa F1 wczesniej max 2 godziny tygodniowo z braku czasu.
Zobaczymy czy naprawia czy tez wymienia.

Tak czy siak czekam na nowa wersje MadCatz ktora pojawi sie w grudniu
i wyglada tak kosztowac ma tutaj 230 Eur
Officially licensed Wireless Force Feedback Wheel for Xbox 360Ž

jak i na ta ktora tez bedzie dopiero w grudniu w sprzedazy
Thrustmaster Ferrari 458 Italia Lenkrad im Conrad Online Shop

jak te zawioda kupuje kiere od Porsche

Pozdrawiam
 

chudzielec

Użytkownik
Użytkownik
Ale wszystko wskazuje, że ten Thrustmaster będzie bez force feedback - a przynajmniej ja nigdzie nie znalazłem takiej informacji.
 

pitast

Świeżak
Świeżak
Tez takiego info nigdzie nie znalazlem ale biorac pod uwage ilosc dostepnych kierownic do xbox-a to chyba trzeba sie cieszyc , ze wogole ktos cos nowego na rynek wprowadzi. zreszta cena nie jest jakos kosmicznie wysoka wiec moze za kilka miesiecy wprowadza na rynek lepsza wersje o 50 eur drozsza ktora bedzie miala feedback.

Pozdr.

Dzisiaj czyli ( piatek ) dostalem smsem wiadomosc aby pojawic sie w serwisie w Saturnie.
MadCatz kiery nie naprawi, na nowy nie wymienia bo nie maja. Dostalem zwrot pieniedzy od reki.
Biorac pod uwage , ze cala akcja trwala od poniedzialku do piatku nie jest zle.
Jutro kupuje nowa taka sama ale mimo wszystko czekam tez na ten nowszy model ktory pojawi sie juz w grudniu.
 

nut_pl

Świeżak
Świeżak
ja mam za to problem z ta kierownica wireless speed wheel.. nie ma na niej guzikow RB i LB.. przeciez to bez sensu... test drive unlimited 2 bardzo często korzysta z tych przycisków. to samo chyba tyczy sie dirt'a 3. nie wierze ze jestem tak slepy zeby ich nie odnalezc na kontrolerze..
 

oliwia_08

Użytkownik
Użytkownik
M$ najlepsza
 

3echo

Użytkownik
Użytkownik
Witam
A ja chciałem zapytać,bo nie za bardzo siedzę w temacie..........Czy kierownice do X360 muszą być dedykowane pod X360,czy nie?Pytam,bo moje dziecko ma kierownice Logitecha.Wiem,że była podpinana pod PC.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Muszą być dedykowane, pierwsza lepsza od PC raczej nie zadziała. Tak samo z padami.
 

Filip16789_PL

Świeżak
Świeżak
Ja polecam Logitech DriveFX Wheel
 

6acek

Świeżak
Świeżak
Pojawiła się już kierownica Mad Catz Force Feedback Racing w Polsce za 999zł w sieci sklepów RTV EURO AGD (LINK).

Czy się opłaca?
Zakładając, że nie bierzemy pod uwagę kierownic bez Force Feedback mamy bardzo skromny wybór:

- kierownica Microsoftu, którą można kupić używaną na allegro za 400-500zł,
- wyżej wspomniana Mad Catz Force Feedback Racing za 999zł,
- zestaw Fanatec CSR z pedałami i skrzynią biegów za około 1560 zł z wysyłką do Polski.

I niestety TYLE.
Na kierownicę Mad Catz FF Racing czekałem b. długo licząc na dobrą cenę w Polsce, ale gdy już się w końcu pojawiła przeanalizowałem rynek i moja chęć jej zakupu bardzo ostygła. Właścieciele PS3 mają do dyspozycji Logitecha G27 w tej samej cenie co Mad Catz dostając jednocześnie dużo więcej: pedały ze sprzęgłem, skrzynia biegów z sześcioma przełożeniami, możliwość obracania kierownicą o 900 stopni! Mad Catz nawet nie ma możliwości podpięcia innych pedałów niż te z zestawu! Sic! Więc czy warto wydać 1000zł na to kółko? Jak Ci nie zależy na sprzęgle, 6 biegach to może lepiej kupić używaną kierownice Microsoftu. Niestety używana kosztuje nawet 500zł.

Jeżeli gry wyścigowe kochamy to osobiście stwierdzam, że lepiej się szarpnąć się na najtańszy zestaw Fanatec w którego wskład wchodzi:

- Forza Motorsport CSR wheel value pack za 299,95 EUR (kierownica CSR warta 249,95 EUR z pedałami CSR 79,95 EUR) plus skrzynia Porsche wheel Shifter set za 29,95 EUR. Wysyłka do Polski 17 EUR. Razem 346,9 EUR. Po kursie 4,5zł za 1 EUR cena to 1561,05 ZŁ!

Ale za tą cenę dostajemy naprawdę dużo. Przede wszystkim jakość! 3 silniki Force Feedback, możliwość regulacji pedałów do własnych potrzeb, 6-biegowa skrzynia itd... po szczegóły zapraszam TU. Mniam!

Przy tej kierownicy produkt Mad Catz za 1000zł wydaje się żartem, tym bardziej jeżeli zestawimy go jeszcze z G27...

Zaznaczam, że z żadną kierownicą nie miałem styczności, a moja opinia jest oparta na różnych testach, recenzjach ww. kierownic.
Ktoś używał tych kółek niech napisze jak najwięcej o nich.

Pozdrawiam.
 

pitast

Świeżak
Świeżak
Ta kierownice nabylem ,,Mad Catz Force Feedback Racing,, kilka dni temu. jak na razie bomba i sporo radochy z F1 i Forza. Poprzedni model tej kierownicy tez posiadam i wlasnie ja spakowalem i zostaje w domu jako rezerwowa na wypadek jakiejs usterki w nowym sprzecie i potrzeby oddania go do serwisu.
Biorac pod uwage ilosc dostepnych kierownic na rynku dzialajacych z xbox-em to chyba trzeba sie cieszyc , ze wogole ktos cos zrobil.
Mimo wszystko cena 999zl na Polski rynek to delikatnie rzecz ujmujac lekka przesada. No ale gdzies ta kasiore trzeba wydawac :)

Pozdrawiam
 

Fabianno

Użytkownik
Użytkownik
czy moglby mi ktos wskazac jakąś kierownice ktora bedzie działać i z xboxem 360 i ps3? z tego co widze na allegro sprzedają chyba z jakimiś przejściówkami? spełnia to swoje zadanie?
 

lem

Świeżak
Świeżak
Mam Logitecha DF GT, świetna w ps3, niestety nie działa z X360. O jakich przejściówkach mówisz? W obu konsolach nie nic innego jak usb, żeby podłączyć kierownicę. Gdyby do X360 można było dograć sterowniki ...
 

perlodig

Użytkownik
Użytkownik
Używa ktoś tej kierownicy Thrustmaster Ferrari 458 Italia i może się podzielić opinią? Można ją mieć już za 350,-
Choć tu od razu narzuca się myśl, że za 400+ kupisz używanego M$...
 

Do góry Bottom