kierownica od ms

jackassPL

Banned
Siema, od dawna już szukam po sklepach internetowych kierownice od ms do xboxa ale nigdzie jej nie ma, wiecie może co się stało z nią, wycofali ją czy jak?

PS. znalazłem jakąś kierę o nazwie mad catz 2, ma ją ktoś w ogóle, dobra ona jest?

dzięki za wszystkie odpowiedzi. pzdr
 

jackassPL

Banned
dzięki za link, ale już go widziałem i nie interesują mnie licytacje, kup teraz tak ale licytacje nie.
 

michanow

Użytkownik
Użytkownik
dołączam się do pytania kolegi
 

lizu2

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam do sprzedania praktycznie nowa kierwonice Microsoftu.Oryginalne pudełko papiery itd.Cena 350zł. gg:3564182
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tej kierownicy juz nie ma w produkcji i sprzedazy, jedynie od uzytkownikow z drugiej reki lub jesli sie znajdzie gdzies jeden egzemplaz w jakims sklepie
 

pieczq

Użytkownik
Użytkownik
a jaką nową kierownice polecacie do 300zł ??
 

michanow

Użytkownik
Użytkownik
za wielkiego wyboru nie ma

Kierownica MC2 Microcon

jest jeszcze logitech driveFX ale jest tak jak kierownica microsoftu bardzo mało dostępna
 

wolus10

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Ja również pragnę zakupić kierownicę Microsoftu do Xbox 360.Jeśli ktoś ma do sprzedania taki sprzęt (cena do 260zł) proszę o kontakt poprzez meila na tym forum.
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam :)
 

Kryptonian

Użytkownik
Użytkownik
Skontaktujcie sie z Ultimą. Ostatnio wyprzedawali sprzęty do X, które zalegały w magazynach, np. odtwarzacze HD DVD.
 

wolus10

Użytkownik
Użytkownik
Skontaktujcie sie z Ultimą. Ostatnio wyprzedawali sprzęty do X, które zalegały w magazynach, np. odtwarzacze HD DVD.
Ale mi chodzi o kierownicę :) A jak mogę sie z nimi skontaktować lub zakupić w sklepie internetowym ?
Pozdrawiam :)
 

Chuck

Banned
ja tylko jedną znalazlem ELECTRO.pl - najlepszy polski elektromarket - Kierownica MICROSOFT Xbox 360 Wireless Racing Wheel V2 ja osobiscie mam logitech, kupiłem uzywana za 145 zl działa bez zazutu
 

wolus10

Użytkownik
Użytkownik
Droga strasznie.Pytałem sie w mediamarkt w mojej miejscowośći i facet powiedział że jest 350-380zł tylko, że dostali 3 sztuki na sklep i zeszły jak świeże bułeczki.
I dlatego myśle, że jak kupić używaną to tak do maxxx 300 zł tylkko w dobrym stanie.
Pozdrawiam :)
 

Xonee

Użytkownik
Użytkownik
co wy za glupoty gadacie ? mnóstwo jest kierownic na aukcjach ... mieszkam w malym miasteczku ok 30tys mieszkancow i u nas w mediaexpercie maja nawet kierownice ...
 

wolus10

Użytkownik
Użytkownik
co wy za glupoty gadacie ? mnustwo jest kierownic na aukcjach ... mieszkam w malym miasteczku ok 30tys mieszkancow i u nas w mediaexpercie maja nawet kierownice ...
Prześli linka to z miłą chęcią zakupię :)

Jeśli ktoś by miał do sprzedania ORGINALNĄ kierownicę do xbox-a 360 (xbox wireless racing wheel) i w cenie do 340zł to proszę o kontakt.Bedę bardzo, ale to bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam :)

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//
 

SCORPIO

Użytkownik
Użytkownik
polecam ci zakup w uk jesli masz kogos znajomego w uk to w argosie kupisz nowke za 65 funtow czyli kwote za jaka chcesz kupic ja kupilem dzisiaj ostatnia sztuke w mojej okolicy to chyba ostatni sklep gdzie mozna jeszcze dostac nowa kiere za takie male pieniadze
Buy Xbox 360 Wireless Racing Wheel with Force Feedback. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
 

wolus10

Użytkownik
Użytkownik
A jak długo do Ciebie leciała.
I ile to jest na PL.
Pozdrawiam :)

P.S.
W twojej okolicy, czyli gdzie ???
 

SCORPIO

Użytkownik
Użytkownik
mieszkam w okolicach glasgow wiec sam sie po nia wybralem liczac funta po 4.6 wychodzi 299 zl
 

wolus10

Użytkownik
Użytkownik
A czy istniała by możliwość, żebyś mi kupił i wysłał na mój adres ?
Pozdrawiam :)
 

Do góry Bottom