kierunkowskaz w Mafia 2

toba94

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Czy można jakoś włączyć/używać kierunkowskaz w mafia 2 tak jak w mafii 1?
 

Wincent

Banned
Xbox One
Użytkownik
Z tego co wiem chyba nie, wlasnie przed chwilka gralem.
Na dobra sprawe nie zauwazylem :p
 

TheShuROne

Świeżak
Świeżak
Nie słyszałem o kierunkowskazach. A po co Ci one? ;)
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
nie ma a w gta 4 inni mogli a niko nie mogł;((
chyba że sie mylę
po prostu nie były mi potrzebne;))
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
mafiozi nie używają kierunkowsazów :)
 

Kamikaze

Banned
przecież w takich grach się jeździ jak samobójca ^^ chyba że chcesz się pobawić w real life
o kierunkowskazach nie słyszałem
 

maqczo

Użytkownik
Użytkownik
niestety w mafii 1 byla taka mozliwosc a ja czekalem na mafie 2 przez 2 lata i ciekawilem sie ta gra i niestety tworcy nie dali takiej mozliwosci
 

w@wRzYn

Użytkownik
Użytkownik
dla mnei to czy są czy ich nie ma gra świetna. Po co mi kierunki skoro jadąc starym wozem nie zwracam uwagi na kierunki tylko na piękno grafiki, wygląd samochodu, wygładzanie krawędzi, otoczenie, inne samochody, na mapkkę, aby nei ganiała policja, na ludiz żeby ich jak najwięcej strącić a kierunki to pikuś:D To tak jak byś się chciał doczepiać że nie ma kamery od środka. Poprostu to jets nie potrzebne :)
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Nie słyszałem o kierunkowskazach. A po co Ci one? ;)
Jak to po co? aby nie stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym :p:)

Z tego co pamiętam w Mafii 1 były kierunkowskazy, tylko trzeba było skręcić maksymalnie koła, i po pewnym czasie kierunkowskaz się włączał ;)
 

Kamikaze

Banned
wygładzanie krawędzi? czy ten komentarz to ironia? ^^
 

toba94

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki. A mam jeszcze jedno pytanie do graczy. Obecnie jestem w 5 rozdziale gry i uzbierane już trochę forsy. Czy mogę je powydawać czy muszę zbierać 2000 na ten dług znany chyba z 2 rozdziału?
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
w GTA 4 chyba czasem automatycznie sie wlaczaly przy normalnej jezdzie. zdajemy na prawo jazdy czy co? :D
 

tunio55

Użytkownik
Użytkownik
Mi brak kierunkowskazu zepsuł całą rozgrywkę , jestem zawiedziony i mam taką nadzieje ze twórcy gry postarają sie gdy będą robili mafie 3.
 

Do góry Bottom