Witam.
Mam kilka pytań na, które nie znam odpowiedzi, ( a jeżeli widziałem takie tematy z tymi pytaniami to nie mogłem nic pojąć :subdued: )
a więc przejde do rzeczy.
Mam zamiar zrobić RGH mojej konsoli, 250 zł to dla mnie absurdalna cena za takie coś no ale nevermind..I tu mi się nasuwają dwa pytania, a mianowicie:
Prosiłbym o jak najsensowniejszą odpowiedź :wink:
Mam kilka pytań na, które nie znam odpowiedzi, ( a jeżeli widziałem takie tematy z tymi pytaniami to nie mogłem nic pojąć :subdued: )
a więc przejde do rzeczy.
Mam zamiar zrobić RGH mojej konsoli, 250 zł to dla mnie absurdalna cena za takie coś no ale nevermind..I tu mi się nasuwają dwa pytania, a mianowicie:
- Czy mogę zgrywać gry na dysk po przez pendriva?
- Czy muszę mieć ściągnięta i zgraną na płytę gre żebym wtedy mógł odpalić ją z dysku i oczywiście zainstalować?
Prosiłbym o jak najsensowniejszą odpowiedź :wink: