Kilka pytac przed zakupem

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytac przed zakupem

2.Jak duzo gier wymaga dysku twradego do grania online ?
Czy ja wiem... zależy, czy gry te mają położony duży nacisk na multiplayera. No bo to jest oczywiste, że jeżeli jest sobie gra "X" i wychodzą na nie aktualizacje dla trybu multiplayer, to bez tych aktualizacji nie pograsz po sieci, prawda? Z kolei aktualizacje możesz wgrywać tylko wtedy, jeśli masz dysk twardy.

1.Majac nie przerobiona konsole wersje arcade moge ogladac filmy AVI wgrywajac tylko kodeki na karte pamieci ?
Tu się rodzi pytanie, czy w ogóle na kartę pamięci można zainstalować kodeki. Tego nie wiem, bo nigdy nie miałem xbox Arcade.
 

zaplutek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Kilka pytac przed zakupem

Dzieki za pomoc widze ze chyba wersje 60gb musze kupic zeby niemiec problemow w przyszlosci
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Odp: Kilka pytac przed zakupem

Tak jest ! :D X360 60 GB wymiata :D
Pozdro dla bigbena ;D
 

zaplutek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Kilka pytac przed zakupem

Hej kupiłem wersje 60 GB z Midnight Club LA na tej grze mi najbardziej zalezalo i niewiedzialem jaka druga bo tylko z samych nowosci mozna wybierac i wzielem Falout 3 ( w sklepie powiedzieli ze moge oddac po praru dniach i dostane za niego GTA 4 i SKATE gry np wiec spoko ) Ale pewnie doloze dyszke i wezme nowe call of duty niechcialem czekac tygodnia na ta gre zbey dostac w zestawie . Mam wersje z Liteonem wiec sobie spokojnie poczekam az beda jakies mozliwosci typu wgrania gry na dysk i graniu . Jak ktos pisal ze grafika jest slaba ze lepiej kupic sobie wypas karte graf do kompa to ja nie rozumiem jak ta grafa na xboxie jest zla mi sie bardzo podoba tego sie spodziewałem po tej maszynie jest super , Granie plynne na 40 calach piekna sprawa . Pozdrawiam i dziekuje za pomoc udzielona mi
 

Do góry Bottom