Kilka pytań co do przeróbki xbox'a oraz jego napędu

Ergiet

Świeżak
Świeżak
Piszę troszeczkę wkurzony, ponieważ przed chwilą po napisaniu posta strona mnie wylogowała i nie zapamiętała treści posta którego miałem zamiar wysłać... W skrócie. Kupiłem sobie konsolę xbox 360 fat. Przy wsadzeniu gry fifa 2006 wyskakuje taki błąd screenSHU - The fastest screen capture ever. natomiast płyty DVD czyta bez większych problemów. Konsolę kupiłem wiedząc o tym problemie ze względu na to, że byłem praktycznie w stu procentach pewien, że będę ją przerabiał. Teraz więc kilka pytań co do przeróbki.

a) Czy jest możliwość grania przez podpięcie dajmy na to dysku przenośnego z plikiem iso?
b) Słyszałem, że po podpięciu przerobionej konsoli do internetu praktycznie z automatu łapie ona bana. Czy to prawda?
c) Czy konsola jest bardzo ciężka do przerobienia czy lepiej zapłacić komuś kto robi to hurtowo i zna się na tym.
d) Gdzie znajdę (o ile znajdę) poradniki "step by step" jak przerobić konsolę? (Tak.. Szukałem..)

Na ten moment to by było chyba na tyle. Z góry dzięki. Podeślę jeszcze screena z wersją systemu konsoli bo domyślam się, że informacja może się przydać. screenSHU - The fastest screen capture ever.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Brak klucza w napedzie. Jaka data produkcji?
 

Ergiet

Świeżak
Świeżak
Screen screenSHU - The fastest screen capture ever. Jak widać ktoś nieumiejętnie się do niej dobierał :v
 

fanhorizon

Użytkownik
Użytkownik
Rzeczywiście.
Wyjątkowy nieudacznik to musiał zrobić.

ps. kupiłeś taki złom?
 

Ergiet

Świeżak
Świeżak
130 zł za teoretycznie sprawnego xbox'a. Sprzedawca zapewniał, że problem z napędem to kwestia wgrania nowego software a tyłu nie widziałem zanim konsola do mnie przyjechała.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Czyli nie da się odzyskać klucza ani przerobic. Tym samym masz ładny przycisk do papieru.
 

Ergiet

Świeżak
Świeżak
Klucza? Nie ukrywam, że lekko nie rozumiem.. Konsola jest nie do przerobienia ?
 

~Styx~

Banned
Klucza? Nie ukrywam, że lekko nie rozumiem.. Konsola jest nie do przerobienia ?
chodziło o klucz od napędu
 

Ergiet

Świeżak
Świeżak
Ahh.. Okej. Czyli napęd jest nie do naprawienia (przynajmniej z tego co ja rozumiem ;_; ) A co do przerobienia konsoli i czytania gier z usb jest to możliwe? Ogólnie jeśli mógłbym prosić prosiłbym o odpowiedzi na pytania zawarte w pierwszym moim poście.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie, xenona nie da się ze będzie c na RGH
 

Ergiet

Świeżak
Świeżak
Czyli aby przerobić konsolę i z niej korzystać muszę naprawić nienaprawialny napęd ._. ? Well... zostało mi przynajmniej ładne DVD ;-;
 

dragon1493

Banned
Ile dales za tego xbox'a ??
 

~Styx~

Banned
jaką pojemność ma dysk ?
 

Ergiet

Świeżak
Świeżak
Brak dysku zewnętrznego. Zapłaciłem 130 zł.
 

dragon1493

Banned
Wydaje mi sie ze gosciu juz dobrze wiedzial co sprzedaje, a wymyslil bajke zeby sie tego pozbyc, jakby to byl Falcon to bys RGH zrobil i po problemie ale niestety na Xenonie sie nie da, tylko czy czasem na Xenonie nie da sie wyciagnac klucza napedu za pomoca RGH ? Na jakiejs aukcji na olx widzialem jak pisalo ze na Xenonie tylko wyciagniecie klucza, bo RGH nie dziala.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak, ale tylko do dasha 14699
 

dragon1493

Banned
Dobrze wiedziec :)
 

Do góry Bottom