Kilka pytań na temat gwarancji.

vz4

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Mam nie mały problem z moim nie działającym Xboxem.
Przerabiałem konsole około 1 roku temu i koleś który mi ją przerobił zerwał plomby. Niedawno wyskoczył mi błąd 0110. Przy rozbieraniu zauważyłem brak plomb. Zastosowałem Eraser Mod Fix, konsola działała dobrze przez około 1 miesiąc, po czym z dnia nadzień znowu Rod. No nic... Podobno gumki musiałem wymienić, ponieważ mogły się rozkruszyć. Wymieniłem gumki i działał przez 2 dni po czym znowu ROD. Nie mam najmniejszego pojęcia jaki jest teraz kod błędu. Podczas ponownego otwierania xboxa byłem mocno wk***iony z tego powodu uszkodziłem tył konsoli - wyłamałem i wyszczerbiłem zatrzaski.

Czy wiecie gdzie kupić nowe plomby(srebrne z napisem Microsoft)?
Na Allegro nie ma srebrnych-są tylko papierowe. Z chęcią kupię od kogoś na forum.

Czy wymieniając obudowę na jakąś kupioną na allegro Microsoft nie zorientuje się, że "coś nie gra"?
Jeśli tak to kupię obudowę do Xboxa 360 bez śladów otwierania.

Czytając komentarze w temacie http://xboxforum.pl/konsoli-f23/procedura-serwisowa-microsoft-krok-po-kroku-gwarancja-7881.html zauważyłem, że dużo ludzi wysyła konsole z przerobionym firmwave i mają naprawiane bądź wymieniane konsole. Wynika z tego, że nie muszę wgrywać oryginalnego przed wysyłką. Tak?
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Powinno nie byc problemu a i ty mozesz powiedziec ze taka kupiles.
Pzdr
 

lilulu22

Banned
Mój kumepl 2 tyg temu wysłał własnie na RROD wczoraj dostał nowiutkiego Jaspera .
Jeśli w dobrym serwisie robiłeś i nie uszkodzili gwary wszystko bedzie ok .
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kupowanie i sprzedaż plomb jest nielegalna dlatego tak ciężko je dostać.
 

vz4

Użytkownik
Użytkownik
Tu się pojawia problem. Plomby są podstawą gwarancji a ja ich nie mam(tej z przodu łączącej oby 2 strony obudowy), a obudowa jest nieźle zjechana z tyłu.
Tak wygląda moja "plomba":
http://img177.imageshack.us/i/img1287t.jpg/

A tak tył obudowy:
http://img225.imageshack.us/i/img1286l.jpg/

http://img177.imageshack.us/i/img1285w.jpg/
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Może i M$ jest głupi, ale takie coś nie przejdzie. Musiałbyś wymienić chociaż dolną część, żeby coś z tego było.
 

lilulu22

Banned
O ku**a myszy , sry szczury w domu masz ^^
Zgadzam sie MS jest głupi . ale nie aż tak .
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Jak koledzy Ci już napisali. Bez wymiany obudowy nie da rady. Co do plomby to nie wiem, ale może papierowa by mogła być zamiast błyszczącej.
 

vz4

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro znalazłem kilka aukcji.

Czy obudowa w tym stanie by przeszła kontrolę wstępną?

MICROSOFT XBOX 360 OBUDOWA JASNA STAN DB KOMPLETNA (976492378) - Aukcje internetowe Allegro

A plomby to znalazłem tylko papierowe. Czytając temat o plombach użytkownicy radzili kupić srebrne?
 

TheRamzes

Użytkownik
Użytkownik
A czy jak byś zobaczył taka obudowę, to puścił byś dalej, jak byś pracował w firmie?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja mam inne pytanko dotyczące gwarancji i " obudowy " więc sie podepne :p niedawno przerobiłem x'a - koleś mi to zrobił porządnie, klucze są, plomba jest i wogóle ale chyba zapomniał przy składaniu włożyć z powrotem takiej zaślepki jak na zdjęciu kolegi wyżej jest: Imageshack - img1287t.jpg to ta biała przy przycisku włączania w środku - u mnie akurat chyba była czarna ponieważ mam elite. Czy to bedzie jakis problem jezeli chcialbym wyslac konsolę na gwarancję? po przywroceniu firmware i z plombami oczywiście.
 

vz4

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym większości Xbox'ów przechodzących nie przepuścił :D. Łącznie z tą z aukcji. Nie umiem jednak znaleźć innej obudowy w dobrym stanie. Na allegro są jeszcze 2 inne aukcje: w jednej obudowa jest bez metalowej części wewnętrznej, a w drugiej sprzedający nie pokazał zdjęć tyłu i nie odpowiada na maile.

Edit:

AiZo możesz mieć z tego powodu problemy. Nie dam sobie głowy uciąć ale wolałbym na twoim miejscu nie ryzykować. Lepiej powiedz gościowi by Ci włożył ją z powrotem, a jeśli zgubił/nie ma to niech Ci kupi i zamontuje nową.
 

TheRamzes

Użytkownik
Użytkownik
Vz4, lepiej poszukać normalniej (w bdb stanie), może się trafi :)

Aizo, problemów hm... może nie, ale jak zobaczą ze czegoś brakuje mogą dokładniej sprawdzić konsolke .
 

vz4

Użytkownik
Użytkownik
Ramzes szukać to na allegro tylko mogę. Niestety nie ma żadnych konkretnych ofert więc czekać mogę do usranej śmierci. Dobrze, że nie mam czasu ostatnio na Xboxa, mniej się dzięki temu denerwuje jak go widzę.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Co ty twoja to jakaś tragedia, ty kupując nową obudowę zostawisz takie ślady że slepy zauważy. WOW
 

vz4

Użytkownik
Użytkownik
Było to początkowe otwieranie. Nie byłem z tym jeszcze zapoznany, nie chciało odejść, a ja ze zdenerwowaniem za mocno wcisnąłem i przekręciłem długopis. Później już mi lepiej szło. ;D
 

Zozol

Banned
Ja bym raczej nie wysyłał do M$ bo tylko pojedzie i wróci czekaj aż na allegro będzie popatrz w serwisach może na ebayu
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro znalazłem kilka aukcji.

Czy obudowa w tym stanie by przeszła kontrolę wstępną?

MICROSOFT XBOX 360 OBUDOWA JASNA STAN DB KOMPLETNA (976492378) - Aukcje internetowe Allegro

A plomby to znalazłem tylko papierowe. Czytając temat o plombach użytkownicy radzili kupić srebrne?
Lepiej poszukaj czegoś lepszego bo ta z aukcji też nie przejdzie :rolleyes: Co do plomb to właśnie nie wiem. Ja miałem papierową (mam ich kilka jak coś :)), ale srebrna może i lepsza w Twoim przypadku z powodu że taka była wcześniej.
 

ecko

Użytkownik
Użytkownik
wymień ją na jakąś dobrą obudowę a nie taką co nią rzucali
 

vz4

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że kupie papierową plombę na przód. Cze w xboxie są jeszcze jakieś plomby i gdzie są?

Przy okazji kupię obudowę do xboxa w Bardzo dobrym stanie.(Nie mogę jeszcze zakładać tematów poza tym forum)


EDIT:

Znalazłem na allegro plomby srebrne:

http://allegro.pl/item983747457_plomby_blomby_kolekcjonerskie_microsoft_z_xbox_360.html

Myślicie, że się nadadzą?
 

Do góry Bottom