Kilka pytań o L4D2

$evik

Banned
witam. właśnie przed chwilą zamówiłem sobie Left 4 Dead 2 i mam do Was kilka pytań :)

Czy dużo osób gra w to na multi? Chodzi mi głównie o tryb Survivalu.
Czy ta gra ma split-screen na jednej konsoli? Jeśli tak, to w jakich trybach?
Ma to wogóle jakąś fabułe? Jest odniesienie do L4D1 (w którego nie grałem)

I ostatnie pytanie - czy ta gra jest lepsza do trybu Zombies znanego z CoD:Waw i Black Ops - kocham ten tryb, i właśnie dlatego zdecydowałem się zakupic L4D2 , bo usłyszałem że to gra typowo do tłuczenia zombiaków ; )

pozdrawiam
 

Asiek

Użytkownik
Użytkownik
1: sporo
2: tak, na pewno w kampanii + multi
3: fabuła: idziesz, idziesz, rozwalasz, idziesz, rozwalasz... i tak dalej
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Tak, L4D2 ma dość spore nawiązanie do jedynki, nie wiem jak na konsoli, ale na PC całkiem spora liczba ludzi w to gra. Split screen posiada, vertical, czyli pionowy. Czy jest lepsza od trybu zombies? Na pewno, tu przynajmniej broni kupować nie musisz ;]
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Split screen posiada, vertical, czyli pionowy.
U mnie jest poziomy.
Na splicie można też grać na normalnym multi, nie tylko lokalnie - przydaje się to czasem do robienia achievementów jak jest za mało osób. Niestety na splicie można grać tylko we 2 osoby, a nie w 4.
Nawiązanie do L4D1 jest w dodatkach The Passing i The Sacrifice.
Na multi to najlepiej grać z Polakami, bo z burgerami to porażka.
Co do porównania do trybu zombies z CoD to jest duża różnica. Zobaczysz jak zagrasz.
 

$evik

Banned
witam. Otóż skontaktowałem się z tym sklepem, co zakupiłem gre i powiedzieli że gry wysłane w piątek są dopiero dostarczone w poniedziałek lub wtorek.

Troche nie rozumiem, bowiem już wiele razy dostawałem zamówiony przedmiot kurierem w sobote.

Tym bardziej, że gra została wysłana z miejscowości niedaleko mojego miejsca zamieszkania, jest to niecała godzina drogi.

Według statusu mojej paczki, została ona zarejestrowana w filii.
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Urzekła mnie twoja historia...
 

$evik

Banned
chłopaczku, jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz nawet, nie odkopuj tematu. Ja się po prostu pytam, bo często jestem poza domem, i ważne jest dla mnie, kiedy mam się spodziewac kuriera.
 

Do góry Bottom