Kilka pytan odnosie Forzy 3

pixsi

Świeżak
Świeżak
Witam. od niedawna gram w Forze 3. stawiam dopiero swoje pierwsze kroki w tej grze i mam kilka pytan. Pierwsze z nich dotyczy tego, czy i jezeli tak to jak mozna sie scigac ze swoim duchem? Po kazdym wyscigu zauwazylem ze gra zapsiuje ducha, ale nie moge dojsc do tego, czy da sie z nim scigac. Chetnie bym sprawdzil czy zrobilem jakies postepy w grze. Zauwzylem, ze mozna scigac sie z duchami innych graczy, oraz to, ze jezeli wezme wolna gre i i wyscig z czasem duch sie pojawia, ale jest to duch mojego najlepszego okrazenie w toczonym w danej chwili wyscigu.
Drugie moje pytanie dotyczy dodatkow do gry. Przegladajac auta dostepne w grze, zauwazylem ze kiklka z nich jest zablokowanych Myslalem, ze wraz z rozwojem kariery auta to beda sie powoli odblokowywac. Wczoraj postanowilem sobie sciagnac jeden z dodatkow. i okazalo sie ze te zablokowane auta moge odblokowac tylko po przez DLC. Czy to oznacza ze gra aktualizuje sie przy kazdym dodatku i sciaga na dysk zdjecia i informacje nowych pojazdow? Dodatek pobral mi sie dziwnie szybko, wiec mialem wrazenie ze te auta znajduja sie na moim HDD, tylko ze musze je wykupic zeby mi sie odblokowaly
 

kondi50

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co pamietam to Forza 3 była na dwóch płytach i na tej drugiej były wyłącznie dodatki, instalowałeś je ? A jeśli chodzi o ducha to chyba się nie da.
 

Do góry Bottom