Kilka pytań odnośnie gier

ShuT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Przychodzę do Was z kilkoma pytaniami. Chodzi właściwie o dwie gry (ewentualnie trzy) - Battlefield 4 oraz FIFA 16.
Czy opłaca się wciąż kupić Battlefield 4? Głownie chodzi mi o zabawę ONLINE. Pytam, bo nie chciałbym kupić i wchodząc pograć multiplayer widzieć na serwerze kilka osób. Dla mnie to wyrzucone pieniądze w błoto. A może lepiej pod tym względem zakupić BF Hardline?
Drugie pytanie odnośnie FIFA 16, a chodzi o rzuty karne. Próbowałem chyba wszystkiego (lecz się na pewno mylę) ... jak obronić rzut karny? Naciskałem przyciski, ruszałem się na boki a on mimo to się nie rzucał.

Pozdrawiam :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co do Battlefielda to lepiej kupić EA Access i będziesz miał tam i BF4 i BFH w jednym + kilkanaście innych gier. Zawsze możesz przetestować przez miesiąc EAA, bo kosztuje zaledwie 15zł, roczny abo 80zł. Ogólnie dużo ludzi jeszcze gra w BF4, wg mnie BF4 jest dużo lepszy od BFH, ale to ze względu na to, że BF ma być w klimacie wojennym, a nie zabawa w policjantów i złodziei ;)
 

pitzmaker

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kup sobie EAA. W BFa wciąż gra dużo ludzi, ale na tych popularniejszych mapkach. W Fifie karnego broni się trzymając lewy analog (porusza się bramkarz) i prawy (rzuca się). Prawym celujesz również góra-dół (możesz się np. rzucić w lewo na dół, a strzał będzie w lewo góra i nie obronisz).
 

ShuT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wielkie dzięki za odpowiedzi :)
oraz wesołych świąt!
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom