Xbox One X Kilka pytań odnośnie konsoli.

Bloody_

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Wczoraj stałem się posiadaczem nowej konsoli jaką jest Xbox One X. Wcześniej posiadałem tylko Xboxa 360. Mam zatem kilka pytań, które nie dają mi spokoju:

1. Po aktualizacji ok. 700MB i wstępnej konfiguracji odpaliło się, króciutkie wideo prezentujące konsolkę - niestety zacinało się 3 razy na jakieś 4 sekundy
2. Intro(chyba tak to się nazywa) przy włączaniu konsoli też mam wrażenie jakby się przycinało jednak są to może 2,3 mikro przycięcia i dzieje się to za każdym uruchomieniem konsoli. Niestety nie miałem jak zobaczyć tego intra przed aktualizacją, przy pierwszym uruchomieniu bo byłem tak podniecony zakupem że z tego wszystkiego zapomniałem podłączyć kabla HDMI i konsolę uruchomiłem bez obrazu - dopiero potem podłączyłem kabel i już ku moim oczom widniało okno konfiguracji.

Pozdrawiam,
Damian.
 
Ostatnia edycja:

barteknh20

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
1i2 spróbuj ustawienia fabryczne przywrócić ja tak miałem na facie i scorpio po aktualizacji i to pomogło możne i w twoim przypadku zadziała
3 tez tak miałem na facie ale się uspokoić po paru włożeniach płyty.ale tak nie powinno być
4 wszystko powinno być proste nic zaokrąglone
 

Bloody_

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1, 2 - niestety nie pomogło i po aktualizacji prezentacja znowu się zacinała. Tak samo z intro konsoli. Wykonałem full reset.
 
Ostatnia edycja:

nico999

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
co Ty niby krzywego widzisz tam? ja nic nie widzę :)
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Przyjrzyj się na drugim zdjęciu. W połowie konsola jest wypchana bardziej do przodu(patrz względem tych dziurek). Naprawdę ślepy by zauważył a w realu jest to jeszcze bardziej widoczne...
Nie wpadłeś jeszcze na to, że to po prostu design konsoli i pewnie każdy tak ma?

Aż się boję o czym będziesz pisał jak zaczniesz grać.
 

Bloody_

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"Nie wpadłeś jeszcze na to, że to po prostu design konsoli i pewnie każdy tak ma?"

Niestety ciężko mi sobie wyobrazić kwadrat z wypukłym jednym bokiem że tak to ujmę. I nie nie wpadłem na to zważywszy że nikt z tutaj wypowiadających się nie podał mi informacji czy sam tak ma czy nie.

"Aż się boję o czym będziesz pisał jak zaczniesz grać."

O to się nie bój bo póki co temat tego nie dotyczy ;)
 

marcolomeo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
"Nie wpadłeś jeszcze na to, że to po prostu design konsoli i pewnie każdy tak ma?"

Niestety ciężko mi sobie wyobrazić kwadrat z wypukłym jednym bokiem że tak to ujmę. I nie nie wpadłem na to zważywszy że nikt z tutaj wypowiadających się nie podał mi informacji czy sam tak ma czy nie.
Z opisu nie wiedziałem o co chodzi, dopiero po obejrzeniu zdjęcia sprawdziłem.
W moim Scorpio kupionym na premierę jest identycznie z obudową.
Niestety jako że kątownik stolarski zostawiłem w piwnicy, nie sprawdzę czy konsola "trzyma" kąty .... :D


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Bloody_

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"W moim Scorpio kupionym na premierę jest identycznie z obudową."

Mowa tu o tym wypukleniu? No to kamień spadł mi z serca ;)
 

marcolomeo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
"W moim Scorpio kupionym na premierę jest identycznie z obudową."

Mowa tu o tym wypukleniu? No to kamień spadł mi z serca ;)
Tak :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie w Scorpio jest identycznie.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
"W moim Scorpio kupionym na premierę jest identycznie z obudową."

Mowa tu o tym wypukleniu? No to kamień spadł mi z serca ;)
Przeciez to idzie z formy. Nikt tego ręcznie nie struga.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli ktoś kupił XOX z myślą o opcji nr. 2 czyli kątownik stolarski v2.0 to jest możliwość zwrotu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Bloody_

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No dobra Panowie a czy któraś z pozostałych usterek wam się natrafiła?
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ale jakich usterek? Czy coś u Ciebie nie działa? Bo to że intro przycina to nie jest usterka.
 

Bloody_

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No miedzy innymi o to mi chodzi ale także o to że stacja na płyty dziwnie pryka przy uruchamianiu konsoli jakby chciała zassać płytę do zaczytania. Do Pada nie mam żadnych zastrzeżeń poza jednym że przycisk z logiem XBOX trzeba mocniej docisnąć żeby zareagował. To specjalny zamysł Panów z Redmond?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No miedzy innymi o to mi chodzi ale także o to że stacja na płyty dziwnie pryka przy uruchamianiu konsoli jakby chciała zassać płytę do zaczytania. Do Pada nie mam żadnych zastrzeżeń poza jednym że przycisk z logiem XBOX trzeba mocniej docisnąć żeby zareagował. To specjalny zamysł Panów z Redmond?
Za pewne jest po to zrobione żebyś przypadkowo nie włączył konsoli lub podczas gry "nie przeszkodzil" sobie. To jest klawisz funkcyjny w XO

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No dobra Panowie a czy któraś z pozostałych usterek wam się natrafiła?
Usterkę to mam ja, bo konsola w ogóle sie nie włącza :p Ciesz się grą i nie zwracaj uwagi na pierdoły
 

Bloody_

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No godzinkę temu odpaliłem FM7 i muszę przyznać że konsolka odwala kawał dobrej roboty przy 4k i 60fps. Co ciekawe chodzi ona mega cicho w tym trybie a słyszałem o takich przypadkach że załączał się wiatraczkowi tryb odrzutowca ;p Naprawdę dawno nie byłem niczym tak pozytywnie zaskoczony a to dopiero pierwsza gra jaką ogrywam.

@goofyps A w jakich okolicznościach przestała ona funkcjonować? Zdołałeś już znaleźć rozwiązanie czy wysyłasz na serwis?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
FM7 rzekomo nie obciąża w 100% konsoli, odpalisz jakiś wymagający tytuł to się dopiero okażę co będzie :)
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No godzinkę temu odpaliłem FM7 i muszę przyznać że konsolka odwala kawał dobrej roboty przy 4k i 60fps. Co ciekawe chodzi ona mega cicho w tym trybie a słyszałem o takich przypadkach że załączał się wiatraczkowi tryb odrzutowca ;p Naprawdę dawno nie byłem niczym tak pozytywnie zaskoczony a to dopiero pierwsza gra jaką ogrywam.

@goofyps A w jakich okolicznościach przestała ona funkcjonować? Zdołałeś już znaleźć rozwiązanie czy wysyłasz na serwis?
Tu masz temat
https://xboxforum.pl/threads/blad-e105.187285/
Dodam tylko, że teraz już w ogole sie nie włącza. Przycisk Power sie świeci, ale na ekranie nic się nie dzieje.
 

Do góry Bottom