Kilka pytań przed kupnem

Jajkox21

Świeżak
Świeżak
Witam, chciałbym się zapytać co sądzicie o tej aukcji XBOX 360 ELITE 120GB JASPER+GW + KIELCE PRO-GAMES (1484526674) - Aukcje internetowe Allegro

Dzwoniłem i koleś mówił że 100% jasper, do tego 24 miesiące ich gwarancji a nie MS, i pytanie moje co się stanie z tą gwarancją po przerobieniu konsoli ? Nie stać mnie na oryginalne gry a ze względu na to że już miałem rroda zależy mi na niej. Do tego jest to firma a nie chcę kupować xboxa od kogoś tam kto pisze coś tam a naprawdę ma zajechaną konsolę. Trochę się dzisiaj naszukałem i nie znalazłem ciekawszej aukcji oprócz oczywiście slimów, ale jak już wcześniej wspomniałem zależy mi na przerobieniu.

Z góry przepraszam za merytorykę wypowiedzi i ewentualne informacje które zapomniałem wpisać ale rzadko się udzielam na forach i zawsze mam z tym problem : )

Pozdrawiam.
 

Czosiek

Użytkownik
Użytkownik
Aukcja wydaje się opłacalna, jeśli chcesz przerabiać to bierz od razu.
 

Jajkox21

Świeżak
Świeżak
A co zazwyczaj kryje się pod " powystawowe " są faktycznie normalne z tym że zamiast w pudełku leżały na półce, czy kryją się pod tym jakieś haczyki ?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Powystawowe to moga byc rowniez takie na ktorych ludzie grali (testowali) w sklepach. Albo tylko te ktore staly sobie za szkielkiem, roznie bywa:) dowiedz sie..
a co do samej aukcji to z tego co widze konsola uzywana, jak dla mnie spalona, nie akceptuje uzywanych konsol bo nigdy nie wiadomo kto co z nia robil, w podobnej cenie mozesz doszukac sie nowej konsoli X360 Elite na allegro :)
 

Jajkox21

Świeżak
Świeżak
No właśnie w tym problem że nowych jasperów w tej cenie nie znalazłem ; /

Mógłym wyłozyć 1000 na slima ale chcę przerobić w miarę bezinwazyjnie żeby mieć gwarancję.

Edit :

Koleś na pytanie co oznacza " mało używane " odpowiedział że napisał tak ogólnie, i że na konsoli było grane kilka razy po parę godzin, żeby je sprawdzać i tak dalej, i że sprawdzali po instalowaniu aktualizacji i tak dalej .
 

Dvdmax93

Banned
Użytkownik
Powystawowe to moga byc rowniez takie na ktorych ludzie grali (testowali) w sklepach. Albo tylko te ktore staly sobie za szkielkiem, roznie bywa:) dowiedz sie..
a co do samej aukcji to z tego co widze konsola uzywana, jak dla mnie spalona, nie akceptuje uzywanych konsol bo nigdy nie wiadomo kto co z nia robil, w podobnej cenie mozesz doszukac sie nowej konsoli X360 Elite na allegro :)
Znajdz mi nówke Elite tanio 2 pady 120gb dysk kabel av i hdmi
 

Jajkox21

Świeżak
Świeżak
Znajdz mi nówke Elite tanio 2 pady 120gb dysk kabel av i hdmi
Mi wystarczy jak znajdzie bez HDMI, z jedym padem, ale gwarancją 2 lata i 3 lata na rrod i e74 : )
 

KALITAS

Świeżak
Świeżak
Jajkox21 jeżeli przerobisz konsolę to tracisz gwarancje.A co do aukcji to dobra.
 

Jajkox21

Świeżak
Świeżak
Przecież żadne plomby nie będą zdejmowane ?

edit - a co sądzicie o tym ?

http://allegro.pl/raty-xbox360-arcade-hdmi-sklep-playzone-w-wa-i1513608091.html
 
Jak najbardziej ci ją polecam z tego co widze z linku to sprzedarz zakończona więc teraz tylko sie nią ciesz :D ...
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Przecież żadne plomby nie będą zdejmowane ?

edit - a co sądzicie o tym ?

*RATY* XBOX360 ARCADE + HDMI /Sklep PlayZone W-wa (1513608091) - Aukcje internetowe Allegro
Mam identyczna konsole, nawet w podobnej cenie kupilem, ale 1.5 roku temu (to byl zestaw z dwoma padami)
Troche zawyzona ta cena jak na dzisiejsze ceny konsol X360.
 

Jajkox21

Świeżak
Świeżak
Albo ja źle szukam albo ciężko znaleść Jaspera z gwarancją od zaufanego sprzedawcy w niższej cenie : /
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
 

Misza$

Świeżak
Świeżak
Co sądzicie o tej konsoli , jaka to płyta i orientacyjnie jaki Xbox ??
Konsola Xbox 360 Premium 20 GB + Too Human RATY (1520639777) - Aukcje internetowe Allegro
Szukam Xboxa najlepiej nowego do 650zł , musi być na raty .
Pozdrawiam
 

Jajkox21

Świeżak
Świeżak

W tym momencie najbardziej opłaca się slima kupić, ale ja chcę przerobić w miarę bezinwazyjnie a nie wiadomo kiedy slimy będą tak przerabiali

Pierwsze dwie aukcje widziałem i nie bardzo mi się spodobały : )
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak chcesz przerobić to bierz Xboxa 360 (Jasper), bo przeróbka slima będzie trochę kosztować na początku :)
 

Jajkox21

Świeżak
Świeżak
No właśnie na jaspera już jestem zdecydowany, ale po przejściach z poprzednią używką każda aukcja wydaję mi się jakaś lewa i że każda konsola będzzie miała rroda albo coś, wiecie o co chodzi, raz się popsuło i teraz paranoja : )

W końcu nie wiem jak to jest z przeróbką, jak się flas***e dysk to mam gwarancje nadal czy nigdzie nie uznają mimo nienaruszonych plomb ?
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Jak ci zrobią dobrze przeróbkę i starannie ( chodzi mi o otwieranie konsoli ) to nie powinno być problemu z gwarancją ( ewentualnie tam gdzie ci przerabiali jak tam pójdziesz wgrają ci z powrotem oryginalny FW ) i odsyłasz do MS . Jak dla mnie to brał bym tego arcade Jasper .
Do necro a jak myślisz co będzie droższe coś co się da przerobić czy coś co nie jest "przerabialne" u nas niestety są inne realia droższe jest to co taniej wychodzi w eksploatacji Arcade Jasper i wszystkie inne Jaspery nowe nie są już produkowane i to drugi argument co do ceny takich nowych sprzętów i te dwie najważniejsze cechy sprzętu dają nam taką cene dla mnie też paranoja że rok wcześniej w sklepie było taniej niż teraz na allegro ale tak bywa
 

Jajkox21

Świeżak
Świeżak
Będę jechał w przyszłym tygodniu do sklepu w którym znalazłem dwie ciekawe oferty i się ich spytam, ciekawe co mi odpowiedzą ; )
 

Do góry Bottom