Kilka pytan przed zakupem konsoli...

Andrzej117

Świeżak
Świeżak
Chce kupic sobie xboxa...

chcialbym miec wersje slim (oczywyscie) wraz z dyskiem 250gb (nic dziwnego).

Chodzac od sklepu do sklepu, od markt do expert... nie moge znalesc dla siebie korzystnego wariantu (chodzi tu o pakiet) napewno niepotrzebny mi bedzie kinect (chyba juz za stary na takie zabawy jestem).

W czym wogole problem, UPARLEM sie na czarny mat. Jednak wszedzie slysze ze nie ma wersji 250gb w mat, jedynie co sa to 4gb. Znalazlem na niemieckiej stronie wlasnie ta co szukam, oto link: http://www.amazon.de/Xbox-360-Konsole-Slim-matt/dp/B005FPD0O8/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1322316275&sr=1-1

nawet jakbym kogos znalazl w niemczech zeby mi kupil, to zawsze pozostaje problem z przedluzona gwarancja (bez ktorej ani rusz) wiec doszedlem do wniosku ze taka wersja konsoli do nas nie dotarla jeszcze, przypuszczam ze chca sie pozbic tych czarnych blyszczacych a polak ma je kupic... (kxxxx nie tylko ze placimy wiecej to w dodatku nie mamy zbyt duzego wyboru, nawet przedluzenie gwarancji wypada drozej...)

Do czego wogole zmierzam z tymi farmazonami...??

Pomyslalem wiec tak: Kupie sobie konsole na czarny mat w wersji 4gb i dokupie poprostu dyska 250gb....

Teraz tak, jaka to bedzie roznica? przypuszczam ze zadna (oprocz ceny), ale z drugiej strony skoro jedna konsolka ma 4gb a druga 250 gb, to w polaczeniu bedzie miala (teoretyczne) 254gb, czy wersja 250 gb tez posiada te 4gb dodatkowo??

Czy pozatym wersja 4gb wyglada tak samo jak 250gb (oprocz koloru)? czy bedzie sie roznic jak dolacze dodatkowy dysk? a co wogole jest jak bym kupil wersje 250gb i odlaczyl dysk, bede mial wtedy 4gb?

wiem ze to moze totalne drobiazgi, ale przed kupnem wole sie upewnic...
 

Z0N1C PL

Banned
Slim 4GB nie ma chyba Headsetu ale to cena max 20zł :) A takto niczy się nie róznią
I Xbox 360 250GB nie ma tego dodatkowego 4GB
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Do wersji 4gb można dokupić dysk 250gb i konsola będzie matowa, dobrze myślisz. Konsole niczy się nie różnią oprócz pamięci, koloru. Jak kupic wersje 250gb błyszczącą i odłączysz dysk to nie masz wg pamięci. Czyli najlepiej jeśli chcesz koniecznie mat to kup wersje 4gb a później dysk 250 :)
Pozdrawiam !
 

FoX94

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli naprawdę chcesz czarny mat to pozostaje ci Kupić Slima 4GB i dysk 250 gb bądź 320 gb (realnie 250 gb to ok 220-230gb a 320 to realnie 294gb)i 4 gb pamieci wbudowanej.
 

Andrzej117

Świeżak
Świeżak
dzieki za blyskawiczne odpowiedzi

koniecznie chce mat, gydby niebylo wyboru no to trudno ale tak...

mam poprostu laptopa w czarnym polysku, masakra, chocbym nie wiem jak oto dbal itak beda slady, samych palcow itd. wiec mysle ze mat to dla mnie rozwiazanie...

i te dyski mozna normalnie tak doczepic/odczepic jak w starym wariancie konsoli? (nie trzymalem wersji slim w rekach jeszcze)
 

damspi

Użytkownik
Użytkownik
Ale wiedz, że na macie strasznie kurz jest widoczny. Sam mam matowego 4GB to wiem, że roboty przy nim też nie jest mało ;]
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Dysk wpinasz do slotu i dziala.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
Dysk wpinasz do slotu i dziala.
i się mega cieżko póżniej go wyciąga
 

Andrzej117

Świeżak
Świeżak
Ale wiedz, że na macie strasznie kurz jest widoczny. Sam mam matowego 4GB to wiem, że roboty przy nim też nie jest mało ;]
dam sobie rade, lepjej kurz niz odciski palcowalbo rysy...
 

Do góry Bottom