Kilka pytań związanych z XL.

thegame0ver

Świeżak
Świeżak
Hey,

Mam mały problem... Z własnej głupoty załapałem flagę na XL. Posiadam Xboxa z iExtreme 1.6 próbowałem odpalić BO przez Active ISO na XL na nowym dashu i tak zostałem oflagowany (przynajmniej tak twierdzi program który jest wrzucony gdzieś tu na forum do sprawdzania flagi) Jeszcze jutro zadzwonie do MS żeby ostatecznie dowiedzieć się czy mam flage. Więc postanowiłem:

1. Mojej teraźniejszej Elite zrobić flash do LT+1.1 i grac tylko offline
2. Kupic Arcade bez flasha i grac przez XL na oryginałach

I teraz moje pytania :D

1. Czy jeśli wyjmę dysk z mojej oflagowanej Elite i będę chciał go używać w nie przerobionej Arcade którą będę grał na XL to czy jest możliwość że flaga przejdzie również na nie przerobioną konsolę i dostanę bana z racji tego że ten dysk pracował w oflagowanej konsoli?
2. Czy jest możliwość ze dostane bana na Elite grając offline. Słyszałem ze jest to możliwe... Wsadzając jakąś nową grę do oflagowanej konsoli ona automatycznie może zbanować Ci konsolę. Prawda czy fałsz?

R

rowerser

Guest
Co to XL ?

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
chodzi mu o Xbox Live ;]

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
1.Nie dostaniesz bana za dysk z oflagowanej konsoli flaga jest na konsole a nie na dysk
2.Nie nie ma możliwości bana ofline

Kup sobie arcade nie przerobioną i graj na oryginałach bo przeróbka = prędzej czy później ban

Do góry Bottom