Kilka pytań :)

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

A widział ktoś oferte tp ? Konsola plus 4 gry za 999 zł :??: Posiada ją ktoś ?? Wiadomo czy ma napęd Lite-On ??
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Konsola z TP :) // Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Nie widziałem tej oferty. Daj linka!

Gratuluje zakupu xbox;a :DJA zdecydowałem sie jednak na wersje premium za 999zł z HDMI i lite-onem.

Potem dzwonie po darmowego pad i gram ze szwagrem w co popadnie :D:D
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola z TP :) // Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Wiesz co linka Ci nie dam bo dostałem to przy rachunku za telefon ale z tego co wiem to jest tak ze jak podpiszesz umowe z neo to wtedy mozesz kupic za 999 zł xboxa :/. I teraz mam następne pytanie :> Czy dam rade sam to przerobić nie mam tego sata via pci-e czy jak to sie tam zwie ale normalnie moge podłaczyc napęd w komputerze i go wykryje :>

Acha i mam jeszcze jedno pytanie Język Ost widziałem na forum taki temat gdzie była rozpiska jak poznać jaki sie ma napęd tam coś o kablach było Uśmiech Teraz siedziałem i szukałem i nie moge nic znaleść Smutny Jakby ktoś mógłby mi pomóc wyszukać ten temat Uśmiech

Edit//przeo_91, nie pisz postów pod sobą!
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Flash :) // Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

http://x360iso.org/index.php?topic=3395.0
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash :) // Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Przeo ale tu jest tylko opisany napęd Lite-On i Benq a tam były rozpisane wszystkie napędy :)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
 

Big BOSS

Świeżak
Świeżak
Odp: Flash :) // Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Jak ktoś che kupić xboxa z hdmi z napędem benq po rozsądnej cenie to niech wali na tą aukcję
http://allegro.pl/item403607742_xbox_360_premium_hdmi_prod_03_08_sklep_w_wa_ursus.html

Została ostatnia sztuka, sam właśnie prze chwilą zamówiłem 1 egzemplarz. Na innych aukcjach sprzedają to samo już za 1300-1400!
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash :) // Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Zostałem szczęsliwym posiadaczem :) Konsoli OPUS z napędem samsung :) To teraz mi powiedzcie jak mam przerobić konsole znaczy jakiś tutek by mi sie przydał :)
 

Do góry Bottom