Kilka pytań :)

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanie czy wszystkie konsole z Procesorami Falcon mają napędy Lite-on ?? Chciałbym kupić ixa ale nie wiem jak i gdzie. Chciałbym żeby był nowy i żeby dało sie go przerobić albo żeby był przerobiony. No i nie wiem czy wziąć Arcade czy Premium :/ Z góry dziękuje za pomoc :)
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola z Procesorem Falocn

Napęd liteon jest od (chyba kwietnia w górę )więc jezeli na konsoli jest data produkcji od kwietnia w gore to na 100% jest to liteon.Jezeli niemasz zamiaru sciągac dem itp to kup ARCADE ajezeli chesz sciągac dema itp to kup premium.A najlepiej to kup xa na allegro.pl odrazu z flashem.
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola z Procesorem Falocn

Kurcze wolałbym konsolke z dyskiem :) A co sądzicie o tym
"zestawie" http://allegro.pl/show_item.php?item=397014034 ?
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Konsola z Procesorem Falocn

trochę dziwna aukcja skoro jak napisał że tylko 3 razy była uruchamiana a hdd się popsuł to ciekawe że nie poszło dalej na konsole przepięcie ale jak chcesz ja jak miałbym kupować premium to nie wyobrażam sobie bez hdd mieć go no ale decyzja należy do ciebie
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola z Procesorem Falocn

hmmm to może znajdziecie mi coś dobrego i nie drogiego :) Może to być jakiś sklep internetowy ( Tylko zaufany ) albo allegro :) Z góry dziękuje :)
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola z Procesorem Falocn

Tanio jest na Ultima.pl - za wersję premium (z HDD 20 GB) płacisz 799 zł , niestety nie wiem jaka jest data produkcji - może być już nowa (czyt. nie do przerobienia). Może napisz im maila i zapytaj wprost :)Na allegro najlepiej szukaj ofert ze swojego miasta, pojedziesz osobiscie - zobaczysz czy działa i jaka ma date i już !
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola z Procesorem Falocn

Z tego co widziałem to na ultimie są po 900 zł :)

Z tego co widze to konsola jest bez portu hdmi więc pewnie da sie ją przerobić :) Co sądzicie o tej http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_kurier_gratis_/i5547/ jak sie ma cena do jakosci ?
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola z Procesorem Falocn

Racja - Premium 899 zł (kurier w cenie), Arcade 777 zł
Ja bym szedł w Premium, stówa różnicy a przynajmniej masz dysk i komplet kabli / headset
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Konsola z Procesorem Falocn

KuvA napisał:
trochę dziwna aukcja skoro jak napisał że tylko 3 razy była uruchamiana a hdd się popsuł to ciekawe że nie poszło dalej na konsole przepięcie ale jak chcesz ja jak miałbym kupować premium to nie wyobrażam sobie bez hdd mieć go no ale decyzja należy do ciebie
heh

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro.
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konsola z Procesorem Falocn

nie nie . Chyba sie jednak zdecyduje na tego z ultimy no chyba ze jest jakiś tańszy nowy premium ?

A i jeszcze jedno mam dysk w komputerze SATA 2 to jak jak mam jeszcze jedną wolną wtyczke to moge sobie pod nią podłączyć napęd ?? czy musze kupic ten kontroler ??

Edit//przeo_91, nie pisz postów pod sobą!

Przepraszam ale chciałem odnowić temat :)
A może wie ktoś czy ta konsola ma procesor Falcon ? http://www.ultima.pl/321/i5550/
Dzwoniłem do nich do serwisu pod numer 0-22 624-78-16. Ale nie chcą mi udzielić takiej informacji :/

A i jeszcze jedno pytanie od kiedy montowano w xboxa napędy Lite-Ona ?

Edit//przeo_91, znów post pod postem!
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Kwiecień '08. Wszystko pisze na forum. ;)
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Acha :) Dziękuje za odpowiedz :) To jeszcze tylko pytanie czy ktoś nie wie jaki ma napęd ta konsola http://www.ultima.pl/321/i5550/ . I czy warto dopłacać tą stówke do konsoli z portem hdmi i grą ? Co byscie mi radzili ? Warto ?
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Achmed napisał:
Acha :) Dziękuje za odpowiedz :) To jeszcze tylko pytanie czy ktoś nie wie jaki ma napęd ta konsola http://www.ultima.pl/321/i5550/ . I czy warto dopłacać tą stówke do konsoli z portem hdmi i grą ? Co byscie mi radzili ? Warto ?
No jak najnowszy model to jest duża szansa że będzie z nowym napędem.
Czy warto dopłacać stówe za port HDMI... to zależy na jakim TV będziesz grał. Jeśli masz wypas FULL HD powyżej 40 cali to spoko ale przy 32 calach wyczytałem na forum że praktycznie nie ma różnicy przy podłączeniu componentem czy HDMI.
Czy warto dopłacać stówe za gre... nie warto kicha jakich mało dla małych dzieci :p
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Xbox z HDMI czyli takze poprawione chlodzenie i procek w 65nm-mniejsza awaryjnosc. Wiec jak dla mnie oczywistym jest, za warto, a gre mozna sprzedac i kupic co innego. ;)
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Telewizor mam akurat 32 cale :> :) Nie wiecie jak zagadać zeby sie dowiedzieć jaki napęd ma ta konsola z portem hdmi :) ??
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Achmed napisał:
Telewizor mam akurat 32 cale :> :) Nie wiecie jak zagadać zeby sie dowiedzieć jaki napęd ma ta konsola z portem hdmi :) ??
Może spróbuj do nich napisać maila albo zadzwoń i zapytaj wprost konsultanta kiedy mieli dostawę tych x-ów. Wydaje mi się że to może byc już ta nowa :( Widzę że celujesz w przerobienie konsoli - jesli tak to olej HDMI (i tak masz 32 cale zapewne HDReady) i kup z komponentem a przynajmniej bedziesz grał za darmo a nie 250 zł za nowe pozycje :/
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Achmed napisał:
Telewizor mam akurat 32 cale :> :) Nie wiecie jak zagadać zeby sie dowiedzieć jaki napęd ma ta konsola z portem hdmi :) ??
Zapytaj sie o date produkcji.
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Pytałem sie to koleś powiedział ze nie może otworzyć pudełka :/
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań :) Proszę o pomoc :)

Achmed napisał:
Pytałem sie to koleś powiedział ze nie może otworzyć pudełka :/
No tak - pewnie wiedzą że jak mają nowe to mało kto im to kupi... A możesz zapytać jeszcze czy mają na stanie jakieś konsole z dostawy z początku roku (styczeń, luty). Jak kupują hurtem to mogą im gdzieś jeszcze zalegać ! Mi się tak własnie trafiła z 10.2007 :)
 

Do góry Bottom